Aranżacja wnętrza sypialni

 

Chyba każdy z nas wie, jak wyglądają realia mieszkania w blokach czy wieżowcach. Jak wyglądają te male i ciasne mieszkanka, w których bardzo ciężko jest ustawić meble w sensowny sposób. I to taki, który pozwoli w danym pokoju jeszcze się swobodnie poruszać. Osobiście również miałam taki problem. 

Aranżacja wnętrz w mieszkaniu

aranżacja wnętrz na terenie ŚląskaKiedy kupiłam ciasne, ale własne mieszkanko starałam się je umeblować. I poniekąd się udało. Największe wyzwanie stanowiła dla mnie sypialnia, która ma siedem metrów kwadratowych i jest kompletnie nieustawna. Wpadłam więc na pomysł, że zatrudnię osobę od aranżacji wnętrz. Jako, że mieszkam na terenie Śląska, postanowiłam poszukać osoby, dla której aranżacja wnętrz na terenie Śląska będzie możliwa do spełnienia. Zaczęłam szukać osoby od aranżacji wnętrz nie tylko w większych miastach Śląska, ale również w tych mniejszych. W końcu po wielu dniach poszukiwań, znalazłam projektanta aranżacji wnętrz na terenie Śląska. Przyjechał do mojego mieszkania, wziął potrzebne mu wymiary mojej sypialni i miał się odezwać do dwóch tygodni. Jednak po niecałym tygodniu miałam już projekty. Kiedy je oglądałam nie mogłam wydobyć z siebie słowa. Moja sypialnia ma śliczne, niebieskie ściany, białe łóżko z niebieską narzutą. W oknie wiszą piękne, zielone zasłonki. Obok łóżka stoi mały stoliczek nocny, a po drugiej stronie pokoju jest małe, białe biureczko. Wszystko pasuje do siebie idealnie.

Teraz kiedy wracam do domu po pracy, po zjedzonym obiedzie zamiast siedzieć w salonie, to zaszywam się w swojej sypialni. Biorę do ręki książkę i zaczynam czytać. Do salonu idę tylko z konieczności lub jak chcę obejrzeć coś w telewizji. I oczywiście kiedy mam gości. Moja sypialnia jest teraz moją twierdzą, do której nikt poza mną i moim kotem nie ma wstępu.