Boxy na dach

Kiedy mamy mały, trzydrzwiowy samochód, to najczęściej posiada on niewielki bagażnik i mocno ograniczoną przestrzeń w środku. Chcąc jechać na wakacje, zabieramy ze sobą sporo rzeczy, które ciężko zmieścić w samym bagażniku.

Na jaki czas można wypożyczyć boxy dachowe?

wypożyczalnia boxów dachowych trójmiastoJednym ze sposobów na stworzenie dodatkowej przestrzeni bagażowej w samochodzie, jest skorzystanie z przyczepy. Jest to dobre rozwiązanie, ale wymaga od kierowcy nieco wprawy w prowadzeniu pojazdu z takim bagażem. Innym rozwiązaniem są boxy dachowe, które pasują niemalże na każdy model samochodu, który posiada bagażnik dachowy. Jeżeli interesuje nas wypożyczalnia boxów dachowych Trójmiasto jest miejscem, gdzie znajdziemy je w najniższej cenie. Za wynajem boxów rozlicza się za każdy dzień użytkowania, a więc możemy go wynająć na nieokreślony czas. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo zawsze w trakcie korzystania z niego, możemy ten czas przedłużyć w zależności od zapotrzebowania. Mają one zawsze opływowy kształt, który zmniejsza opór powietrza i doskonale przylegają do samochodu. Ich montaż jest bardzo łatwy, ponieważ specjalnymi zaczepami mocuje się je do bagażnika po obu stronach, aby stał stabilnie. Możemy do niego pakować przeróżne bagaże w dolnej i górnej części. Należy jedynie pamiętać, że po zapakowaniu, wszystkie rzeczy musimy przypiąć specjalnymi gumami, aby w trakcie jazdy się nie przemieszczały po boxie. W Trójmieście wielu kierowców jeździ z takimi boxami na dachu, gdyż jest to doskonałe miejsce na zapakowanie rzeczy, które nie mieszczą się w bagażniku.

Za jeden dzień korzystania z boxu płaci się około kilkanaście złotych, a im dłużej będziemy z niego korzystać, tym niższą cenę uzyskamy. Dla osób, które potrzebują go tylko na wakacje, lepiej go wypożyczyć niż kupić, bo jest to spory wydatek.