Czarna, uniwersalna spódnica

 

Jakiś czas temu w modzie na nowo do łask powróciły klasyczne sukienki i spódniczki. Przez jakiś czas, bowiem, panie preferowały spodnie i mało kto chciał nosić bardzo kobiece stroje. Teraz można zauważyć, że wszystko idzie w zupełnie innym kierunku. Najmodniejsze stylizacje nawiązują do lat sześćdziesiątych, dodając kobiecości i często dziewczęcego uroku.

Najmodniejsza spódnica sezonu

spódnica czarna rozkloszowanaModa jest bardzo zmienna, o czym możemy się przekonać co roku, kiedy w sklepach pojawiają się nowe kolekcje. Pewne trendy obowiązują na przestrzeni kilku lat, obierając po jakimś czasie nieco inne tory. Od kilku lat możemy, na przykład, obserwować silny trend powrotu do kobiecych stylizacji. Do łask powróciły sukienki i spódniczki, swoim stylem nawiązujące przede wszystkim do lat sześćdziesiątych. Prawdziwym hitem tego roku jest spódnica czarna rozkloszowana, którą nosi się praktycznie do wszystkiego. Ze względu na swój uniwersalny krój i kolor pasuje zarówno na oficjalne okazje, jaki i na imprezy czy też na co dzień. Spódnice te nosi się na sportowo z trampkami i na elegancko ze szpilkami. Rozkloszowana spódnica dodaje każdej pani dziewczęcego uroku. Na rynku można zakupić różne wariacje takiej rozkloszowanej spódnicy. Są spódnice lekko poszerzane, z niewielkiej ilości materiału, a także takie przypominające spódnicę baletnicy, wykonane z dużej ilości, mocno poszerzonego materiału. Takie spódnice pasują przede wszystkim szczupłym osobom, gdyż optycznie poszerzają sylwetkę.

W tym sezonie niezwykle modne są rozkloszowane spódnice. Największą popularnością cieszą się te w czarnym kolorze. Cenione są przede wszystkim ze względu na swoją uniwersalność. Z takich czarnych spódnic można bowiem tworzyć stylizacje, idealnie nadające się na różne okazje, zarówno te oficjalne, jak i nieoficjalne.