Dekoracyjne doniczki na ścianę

W ostatni weekend byłam z wizytą w sklepie ogrodniczym. Cel mojej wizyty nie był jakiś konkretny, po prostu chciałam rozejrzeć się co ciekawego mają w ofercie. Od zawsze bardzo lubiłam wizyty w sklepach, czy to budowlanych, czy z meblami. Jednak moim zdecydowanym faworytem są sklepy ogrodnicze.

Niezwykle ozdobna doniczka na ścianę

doniczki na ścianęTam czuję się najlepiej, zawsze znajdę coś pięknego, coś co mnie zachwyci i w ostateczności zabiorę tę rzecz do domu. Kiedy doszłam do działu z doniczkami, kilka z nich naprawdę przypadło mi do gustu. Ogromny wybór naprawdę zrobił na mnie wrażenie. W asortymencie sklepu znajdowały się zarówno różne rodzaje doniczek, w różnych rozmiarach i kolorach, jak i o różnym przeznaczeniu. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że jest ich aż tyle. Początkowo chciałam kupić doniczkę wiszącą, jednak stwierdziłam, że bardziej praktyczne będą doniczki na ścianę. Kupiłam więc jedną z nich. Chciałam w niej umieścić moje petunie. Po jej zakupie oraz powrocie do domu zaczęłam się zastanawiać gdzie ją powiesić, gdzie będzie najlepiej pasować. Ostatecznie zdecydowałam, że najlepszym miejscem do tego celu będzie ściana tuż przy drzwiach wejściowych do domu. To w końcu najbardziej reprezentatywne miejsce w całej elewacji domu. Kiedy ją zawiesiłam i umieściłam w niej moje fioletowe oraz różowe petunie, nie mogłam się nadziwić jak to pięknie wygląda. Z pozoru banalny pomysł – kwiaty w doniczce, a wygląda naprawdę pięknie, stanowi największą dekorację fasady domu.

Na drugi dzień kupiłam drugą taką samą i zawiesiłam ją po drugiej stronie ściany. Chociaż doniczki wiszą na mojej ścianie dopiero kilka dni, już planuję kolejną aranżację oraz myślę jakie kolejne kwiaty po petuniach, będą ozdabiać mój dom. Jestem nimi naprawdę oczarowana.