Dobre restauracje pomysłem na biznes

Od kilku lat mieszkam w Gdańsku razem ze swoim chłopakiem Albertem. Oboje uwielbiamy trójmiasto i wspólnie podjęliśmy decyzję o przeprowadzce. Mój chłopak pracuje jako trener i organizuje różnego rodzaju szkolenia.

Sale konferencyjne i inne atrakcje w mojej restauracji

restauracjaJa zdecydowałam, że otworzę własny biznes, ponieważ przyda się w Gdańsku dobra restauracja, do której będą mogli przychodzić wszyscy. Oczywiście moja restauracja będzie nowoczesna oraz zamierzam wprowadzić katering, który jest bardzo modny i pożądany. Znalazłam już nawet lokal, który będzie się idealnie nadawał, aby powstała w nim moja restauracja. Lokal mieści się w centrum Gdańska i jest bardzo duży. Uznałam, że skoro mam do dyspozycji tyle powierzchni, to będzie tam również sala weselna. Jeżeli ktoś będzie chciał zrobić imprezę w mojej restauracji to będzie miał do dyspozycji dobrze przystosowaną salę. Chłopak mnie namawiał, żebym postawiła na sale konferencyjne, które na pewno świetnie się sprawdzą w restauracji. Pomyślałam, że jeżeli chodzi o sale konferencyjne to zdecyduje się na nie później. Jak restauracja się rozkręci to zainwestuje w inny lokal, w którym będą właśnie sale konferencyjne. Moja restauracja będzie dwu pozioma. Na parterze będą stoliki dla gości, którzy nie mają rezerwacji. Z kolei sala weselna będzie znajdowała się na piętrze, które idealnie jest dostosowane, aby organizować tam różne imprezy okolicznościowe. Już nie mogę się doczekać aż moja restauracja zostanie otwarta i zacznie działać. Zatrudnię kucharza i kelnerów. Wiem, że dobra restauracja w Gdańsku musi spełniać bardzo dużo wymogów, ale posiadam odpowiednią wiedzę i narzędzia.

Wiem, że moja restauracja będzie uznawana za jedną z najlepszych, ponieważ zadbam o to, aby wszystko działało poprawnie. Albert mnie wspiera i dużo pomaga.

Więcej informacji na www.calanaprzod.com.pl