Dobrej jakości żarówki

Jak co rano chciałem zapalić lampkę i co się okazało? Chyba przepala się żarówka. A moja mama mi mówiła, żebym kupił jakąś lepszą żarówkę, która zdecydowanie lepiej sobie poradzi w temacie oświetlenia pomieszczenia.

Jak wybrać żarówkę

g9 żarówka

Nie posłuchałam jej i teraz muszę iść do pobliskiego sklepu z oświetleniem, który na pewno mi coś podpowie. Jednakże zanim poszedłem dobrze wiedziałem, żeby wykręcić starą żarówkę. Przecież potrzebuję wzoru między innymi gwintu w lampie oraz mocy żarówki, która jest zawsze napisana gdzieś na niej, ja jednak nie mogłem się takiej informacji nigdzie doszukać. Stwierdziłem, że żarówka led będzie krokiem do przodu w temacie oświetlenia mojego pokoju. Idąc za ciosem chciałem również kupić dodatkową żarówkę, która będzie się sprawdzała jako głównie oświetlenie w moim pokoju. Mama na pewno będzie ze mnie bardzo dumna, gdyż wziąłem katalog, bardzo obszerny zresztą, gdzie były chyba wszystkie modele żarówek led, które ten sklep miał w swojej ofercie. Stwierdziłem, że muszę coś jeszcze kupić, bo tyle w tym sklepie z żarówkami było fajnych produktów, że nie mogłem tak po prostu wyjść. Zobaczyłem, że żarówka led jest dostępna również z całym systemem sterowania kolorem. Czyli tak zwanym pilotem rgb, który pozwalał nie ruszając się z miejsca zmieniać kolor na inny za pomocą wbudowanego czujnika radiowego. Póki co jednak stwierdziłem, że standardowa g9 żarówka led będzie wystarczającą inwestycją i nie chcę decydować się na nic innego.

Na tę chwilę musiałem jedynie wkręcić żarówkę w miejsce starej i cieszyć się tym, że będzie odgrywała od tej pory bardzo dużą rolę w moim mieszkaniu. Najlepsza żarówka, z jaką miałem do czynienia to właśnie żarówka led. Mijają miesiące, a ona nadal świeci bardzo jasnym światłem, które spodoba się każdemu.