Dobrze zrobiona sesja zdjęciowa

 

Gdy moja córka przyszła na świat starałam się uwiecznić każdą chwilę. Kupiłam sobie w tym celu nowy dobrej jakości aparat, którym to mogłam robić zdjęcia praktycznie profesjonalnie. To znaczy sprzęt był dobry tylko że ja nie byłam nigdy na żadnym kursie fotograficznym. 

Zdjęcia dziecka najlepszą pamiątką

sesja dziecięca śląskNie mogę powiedzieć, że zdjęcia zrobione przeze mnie nie były ładne. Bo ich jakość była na pewno dużo wyższa niż gdybym zrobiła je zwykłym aparatem. Gdy byłam u koleżanki, która też jest mamą widziałam jakie jej dzieci mają zrobione piękne zdjęcia. Były to typowe sesje zdjęciowe. Spytałam się koleżanki gdzie można zrobić takie piękne zdjęcia swojego dziecka. Ja też przecież chciałam mieć dla swojej córki taką właśnie pamiątkę. Koleżanka dała mi namiary na tego samego fotografa. Ja zadzwoniłam do niego i od razu się umówiłam. Taka sesja dziecięca śląsk na ogół kosztuje więcej. Jednak mi udało się umówić do fotografa, u którego nie jest to aż tak duży koszt. Koleżanka powiedziała mi, że kiedy go szukała to nie sugerowała się absolutnie ceną. Chciała żeby zdjęcia były ładne. A dopiero potem okazało się, że za sesję zapłaciła mniej niż u konkurencji. Gdy poszłam na tą sesję z córka okazało się, że pan fotograf ma świetne podejście do dzieci. Potrafił od razu wywołać uśmiech na jej twarzy. Mała pozowała świetnie. Nie wiedziałam nawet, że tak potrafi. Nie mogłam doczekać się tego kiedy będę mogła odebrać gotowe już efekty tej pracy.

Przypuszczałam, że będzie to wspaniała pamiątka. Ale nie sądziłam, że zdjęcia te wyjdą tak dobrze. Jednak widać, że tan pan to prawdziwy profesjonalista i doskonale wie co zrobić żeby zdjęcie wyszło wręcz idealnie. Postanowiłam z tych zdjęć zrobić sobie nawet obraz. A dla moich rodziców i teściów wywołam zdjęcia w dużo większym formacie.