Dotarły do mojego sklepu nowe kosmetyki

 

Może i moja drogeria nie oferowała jakichś bardzo drogich kosmetyków, ale za to klientów miała wielu. Nie każdego było stać na krem za trzysta złotych i miałam tego świadomość. Obroty miałam spore, bo oferowałam kosmetyki wysokiej jakości a to było najważniejsze.

Zamówione do sklepu kosmetyki do pielęgnacji brody

kosmetyk do brodyKilka dni temu w mojej drogerii pojawił się młody chłopak, który chciał kupić jakiś kosmetyk do brody co mnie zaskoczyło, bo nie miałam pojęcia, że takie coś było dostępne na rynku. Poinformowałam tego chłopaka, żeby wrócił za dwa dni to będzie dostawa. Oczywiście od razu sprawdziłam u swojego dostawcy, czy posiadał jakiekolwiek kosmetyki do pielęgnacji brody, ponieważ chciałam je zamówić. Dostawca oczywiście miał różne kosmetyki i pytał co mnie najbardziej interesowało. Nie miałam pojęcia czego poszukiwali klienci i co schodziło najlepiej. Dostawca zaoferował mi więc szampon do brody, olejek i nawet specjalne szczotki. Zamówiłam wszystko, ponieważ nie wiedziałam czego będzie szukał klient w moim sklepie. Zadowolona z siebie wróciłam do swoich zajęć. Następnego dnia dotarły do mojej drogerii zamówione kosmetyki do pielęgnacji brody i od razu wystawiłam je na najbardziej widocznej półce w drogerii. Dzięki temu każdy kto wszedł od razu miał te kosmetyki w zasięgu wzroku. Ten młody chłopak wrócił do mnie co mnie bardzo cieszyło. Od razu zaoferowałam mu wszystkie kosmetyki, które miałam dostępne. Wybrał sporo produktów i zapewnił mnie, że będzie do mnie wracał.

Kosmetyki dla mężczyzn świetnie się sprzedawały i dlatego postanowiłam zamawiać ich więcej. Dzięki temu powiększyło mi się grono klientów. Mężowi także przyniosłam do domu olejek do brody i był miło zaskoczony tak przydatnym prezentem. Mąż bardzo dbał o brodę.