Ginekolog i kardiolog otworzyli swoją klinikę w centrum Łodzi

Zawsze najbardziej ceniłam swoje zdrowie. Bardzo często chodziłam na różnego rodzaju badania profilaktyczne. Babcia zawsze mawiała, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Łódź jest moim rodzinnym miastem, w którym ciągle powstają nowe przychodnie oraz punkty medyczne.

Kardiolog w Łodzi miał dużo pacjentów

kardiologJa pewnego dnia zapisałam się na kompleksowe badania do prywatnej praktyki w samym centrum. Czasami medycyna pracy mnie wysyłała na kontrole. Jednak było to już bardzo dawno i wymagałam nowych zaświadczeń o moim stanie zdrowia. Ja zapisałam się do wielu specjalistów. W mojej prywatnej klinice swój gabinet założył nowy ginekolog. Z jego strony internetowej dowiedziałam się, że był wysokiej klasy specjalistą i miał duże doświadczenie. Gdy odwiedziłam go pierwszy raz zauważyłam, że zachowuje wysoką kulturę osobistą i mogę się czuć bardzo swobodnie. Miał także odpowiednie podejście do pacjenta. Znajdował się tam także kardiolog łódź u którego byłam na wizycie. Starszy mężczyzna zapisał mi magnez, ponieważ skarżyłam się na bóle w klatce piersiowej. Po prostu brakowało mi pewnych minerałów. Po około miesiącu regularnego zażywania tych tabletek moje dolegliwości przestały mi dokuczać i mogłam normalnie funkcjonować. Także od czasu do czasu zjawiał się tam endokrynolog. Na szczęście do niego nie chodziłam, ponieważ nie miałam problemów z hormonami i mogłam spokojnie funkcjonować. Także w tym ośrodku prowadzono rehabilitację. Ja gdy miałam skręcone kolano i nosiłam przez trzy tygodnie gips uczęszczałam na takie zajęcia.

Tam cały mój wysiłek pomógł mi odzyskać dawną sprawność oraz siłę w mojej lewej nodze. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ uwielbiałam uprawiać różnego rodzaju sporty.