Gustowna sukienka body

Zdecydowana większość rodziców chce wiedzieć jakiej płci będzie ich dziecko, ponieważ od tego zależy wybór wyprawki. Przeważnie z zakupem ubranek, mebli czy pościeli i dekoracji, czekają do ostatniej chwili, aby mieć pewność.

Jakie body kupić dla malucha?

sukienka body 80Kompletowanie wyprawki najczęściej spoczywa na barkach przyszłej mamy, bo też im to sprawia największą przyjemność. Przede wszystkim kupują głęboki wózek, łóżeczko ze szczebelkami, pościel i dość spory zapas ubranek. W sprzedaży bez problemu znajdziemy wiele rodzajów ubrań dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku, ale w sklepach z artykułami dla niemowląt znajdziemy je głównie w rozmiarach od pięćdziesiąt sześć do dziewięćdziesiąt osiem. W zależności jakiej płci jest maluch, rodzice kupują body, rampersy, śpioszki czy pajacyki w odpowiednich kolorach i fasonach. Najczęściej są kupowane body, ponieważ należą do uniwersalnych ubranek, które sprawdzą się na każdą okazję. Dla dziewczynek bardzo popularna jest sukienka body 80, która idealnie się sprawdzi na ciepłe dni. Wygląda jak klasyczna sukienka, ale pod licznymi falbanami znajduje się dół body zapinany na zatrzaski. Maluchy wyjątkowo słodko w nich wyglądają, dlatego też mamy często je wybierają. Sukienki są dostępne wielu kolorach i fasonach, zatem jest w czym wybierać. Idealnie się sprawdzą do codziennego noszenia, ale także na specjalne okazje takie jak urodziny, rodzinna impreza czy nawet chrzest. Bez względu czy posiadają koronki czy stanowi je gładki materiał, to zawsze jest to bawełna.

Sukienki w formie body maja nieco wyższą cenę od klasycznych body i znajdziemy je w każdym sklepie z odzieżą dla niemowląt. Najtańsze modele kupimy już za około trzydzieści – czterdzieści złotych, natomiast markowe sukienki mogą kosztować nawet sto złotych.