Ile kosztuje Gazela

 

Romet jest polską firmą, która produkuje rowery oraz osprzęt od przeszło pół wieku. Tradycja ma w niej duże znaczenie, toteż wiele modeli rowerów zachowało swój wyjątkowy charakter do dziś. Natomiast oferta najnowszych pojazdów jest równie atrakcyjna.

Turystyczna Gazela od Rometu

romet gazelaNa rynku jest niewiele rowerów dedykowanych paniom, toteż często są niejako zmuszone, by kupować rowery męskie lub w typie unisex. Tymczasem Romet niemal od zawsze miał choć jedną serię jednośladów dedykowaną wyłącznie paniom. Ta tradycja została zachowana do dziś, czego najlepszym przykładem jest seria rowerów turystycznych Gazela. To rowery, które cechuje wysoka jakość wykonania oraz niska cena. Podstawą konstrukcji Gazeli jest charakterystycznie wyprofilowana, aluminiowa rama, wsparta na 28-calowych kołach. Za komfort jazdy odpowiada natomiast markowy amortyzator, który ułatwi pokonywanie nierówności i wybojów. Jeżeli chodzi o hamulce, to Romet Gazela dysponuje klasycznymi V-Brake, które sprawdzą się na każdej nawierzchni. Bardzo istotną informacją jest fakt, że są to jedne z najtańszych rowerów damskich na rynku, a niektóre modele w serii kosztują niecały tysiąc sto złotych. Jeżeli chodzi o fabryczne wyposażenie, to w Gazeli znajdziemy wspornik siodła i kierownicy, błotniki, bagażnik oraz osłonę napędu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też umieszczenie prądnicy zasilającej lampy w piaście. Chroni ją to nie tylko przed uszkodzeniem mechanicznym, ale także zalaniem.

Wszyscy znamy firmę Romet, bowiem na rowerach tej marki jeździli nasi dziadkowie, nasi rodzice, a teraz także pokolenie dwudziesto i trzydziestolatków. W ofercie Rometu znajdziemy każdy typ jednośladów, przy czym zaznaczyć trzeba, iż rowery damskie cieszą się bardzo dużą popularnością.