Jaka powinna być sala na wesele

 

Lokal, w którym urządzimy wesele powinien być wyjątkowy i ładny. W końcu ślub to uroczystość wyjątkowa. Sama estetyka miejsca to jednak zdecydowanie za mało. Wynająć należy taką salę, która bez problemu pomieści zaproszonych gości. Czasem jest tak, że lokal posiada dwie sale – jedną do tańczenia, a drugą do spożywania posiłków i przekąsek.

Idealna sala powinna być przestronna

sale weselne GłogówNikt nie lubi tańczyć i bawić się w zatłoczonym miejscu. Dlatego przy wynajmowaniu sali weselnej należy brać pod uwagę to, ilu gości zapraszamy. Jeśli jest to małe przyjęcie, nie potrzebujemy wielkiego pomieszczenia. Jeśli jednak zapraszamy sporo gości, musimy wynająć obiekt duży. Popularnością cieszą się obiekty kompleksowe, które łączą w sobie restaurację z salą weselną oraz hotelem, w którym goście mogą bez problemu przenocować. Wynajmując taki obiekt należy oczywiście uzgodnić wszelkie szczegóły i zapisać je na umowie. I mowa jest tu nie tylko o cenie za tego typu usługę. Ustalić trzeba także menu, jakie będzie serwowane podczas uroczystości. Musimy zapewnić gościom ciepłe dania, a także zimne przekąski. Przydadzą się napoje zimne oraz gorące – takie jak kawa i herbata. Trzeba się dowiedzieć czy są one serwowane bez ograniczeń, w ramach uiszczonej opłaty. Sale weselne Głogów warto wynajmować z wyprzedzeniem czasowym. Takich rzeczy nie zostawia się na ostatnią chwilę. Może się bowiem okazać, że najciekawsze obiekty są już zajęte.

Warto także zapytać gości, czy zamierzają po weselu zostać na noc. Jeśli tak – trzeba określić, jaka liczba miejsc noclegowych będzie potrzebna, by zakwaterować gości. Koniecznie też należy udekorować salę. Wystrzegać się jednak trzeba dekoracji niemodnych i nieciekawych. Warto postawić na nowoczesny styl i modernistyczne ozdoby.