Jestem menadżerem profesjonalnego zespołu muzycznego

Zanim zostałem menadżerem to grałem trochę na trasach z zespołem mojego znajomego. Ciągłe wyjazdy nie pasowały mojej żonie i dlatego postanowiłem zająć się czymś innym ale zostałem w branży muzycznej, ponieważ to jest moja pasja.

Mój profesjonalny zespół muzyczny często robi koncerty

profesjonalny zespół muzyczny we WrocławiuZostałem menadżerem i wyłapuję nowe zespoły, które promuję i pomagam im się wybić. Często są to duże talenty, które dzięki mojej pomocy mogą zaistnieć na rynku muzycznym. Jak byłem w zeszłym miesiącu w jednej z knajp, to dawał tam koncert profesjonalny zespół muzyczny we Wrocławiu i postanowiłem się nimi zainteresować. Od razu zauważyłem, że chłopaki nie mają menadżera i świeżo co próbują się gdzieś pojawić. Zdradzało to ich zagubienie, bo koncert, który dawali był na wysokim poziomie. Poprosiłem właściciela lokalu o więcej informacji i dowiedziałem się, że to zespół jego syna, który gra dla zabawy i nie myśli o jakiejś wielkiej karierze muzycznej. Stwierdziłem, że takie talenty nie mają prawa się zmarnować i zacząłem działać. Po rozmowie z chłopakami podpisaliśmy umowę i mogłem się nimi zaopiekować. Taki profesjonalny zespół muzyczny we Wrocławiu trafia się raz na milion a sukces jest gwarantowany. Nie mogłem przepuścić takiej okazji. Chłopaków udało mi się wypromować szybko i już po jakimś czasie dawali koncerty na poważniejszych imprezach. Nagrali również swoją debiutancką płytę, która sprzedała się w wielomilionowych egzemplarzach. Mój profesjonalny zespół muzyczny we Wrocławiu daje mnóstwo koncertów.

Chłopaki się wybili a ich hity można znaleźć na listach przebojów. Wykonaliśmy wszyscy kawał na prawdę dobrej roboty. Ojciec chłopaka podziękował mi za zainteresowanie zespołem jego syna. On sam nie liczył, że chłopakowi uda się wybić.