Kaftaniki dla rocznych bliźniaczek

U mnie w rodzinie rok temu urodziły się bliźniaczki. W związku z tym organizowane będzie przyjęcie z okazji ich urodzin. Ja, jako ciocia będę musiała im kupić coś ładnego. W grę nie wchodzą żadne zabawki, bo wiem, że mają ich bardzo dużo po swojej starszej siostrze. Mam zamiar kupić coś do ubrania na przykład kaftaniki, body lub jakieś ładne sukienki.

Nowe kaftaniki pomysłem na prezent

niedrogie kaftanikiOglądając różne sklepy internetowe stwierdzam, że mają naprawdę bogaty asortyment. Jest tego tak dużo, że nie wiem co mam konkretnie wybrać. Dzwoniłam ostatnio do mojego kuzyna i się zapytałam, co konkretnie potrzebują dla dziewczynek. Okazało się, że maja to być niedrogie kaftaniki w rozmiarze dziewięćdziesiąt dwa. Chcą oni po prostu mieć ubranka na potem. Nie dziwię się im, bo dzieci naprawdę szybko rosną. Nie ma problemu. Zamówię te kaftaniki przez internet. Podobają mi się żółte z białą lamówką oraz takie niebieskie z białymi kropkami. Ogólnie stwierdzam, że współczesna moda dziecięca jest o wiele lepsza niż kiedyś. Absolutnie nie kupię takich, które są w kolorze różowym. Ten kolor jest już niemodny. Mimo, że kuzyn chciał kaftaniki dla bliźniaczek, to ja im jeszcze coś dorzucę do prezentu. Może to będą właśnie jakieś ładne tuniczki albo sukienki? Widziałam na pewnej stronie internetowej takie ładne w kolorze granatowym z czarnym paseczkiem i kokardką. Myślę, że blondynkom będą jak najbardziej pasowały. Dorzucę jeszcze jakiś mały drobiazg. Może na przykład po maskotce? Kupię kartkę z życzeniami, aby była jakaś pamiątka ode mnie z tego dnia i starczy.

Mam nadzieję, że prezent ode mnie się spodoba i będzie przydatny. Kocham moje maluszki najbardziej na świecie i chcę im dać wszystko, co najlepsze, dlatego też ubranka kupię od najlepszego producenta.