Kobiece chodaki ze słupkiem

 

Nowa wersja drewniaków o ultra kobiecym wyglądzie to unowocześniona konstrukcja tradycyjnych chodaków. Dodatkowym, niezwykle stylowym i modnym dodatkiem są obcasy. Niewysoki słupek sprawia, że ze zwykłych chodaków, drewniaki przekształcają się w nowoczesne obuwie dla pań stylowych i pragnących wyglądać elegancko.

Nowa wersja drewniaków dla pań

drewniaki na obcasieKlasyczne chodaki wykonane z drewna, jak w ich ojczystym kraju, czyli w Holandii, są z natury płaskim obuwiem. Jednak modna odmiana chodaków posiada słupek. Obcas nie jest wysoki i na pewno bardziej stabilny niż w przypadku szpilek. Takie drewniaki na obcasie idealnie sprawdzają się w cieplejsze dni. Można je śmiało zestawić z sukienką, spódnica lub wyjściowym strojem. To obuwie trwałe i eleganckie. Dodatkowo zaletą chodaków na słupku jest ich antyseptyczny charakter. Dlatego też drewniaki najchętniej wybierane są przez lekarzy i biały personel. W drewniakach noga się nie poci i są łatwe do czyszczenia. Zatem w upalne dni chodaki na obcasie sprawdzą się wyjątkowo dobrze. Jest kilka rodzajów chodaków na słupku. Najpopularniejsze są chodaki-sandały wsuwane na stopę i z odkrytymi palcami. Mogą mieć dodatkowy pasek na pięcie, lub wyglądać nieco podobnie do klapaków. Solidna i stabilna, drewniana podeszwa jest dobra na wakacyjne wyjazdy. Takie obuwie nie przemoczy się w czasie letniego deszczu.

Buty na lato to zarówno klapki, sandały, jak i drewniaki na słupku bądź koturnie. Klasyczne chodaki wykonane z drewna mogą mieć podwyższoną podeszwę i dzięki temu są bardziej stylowe i eleganckie. To wymarzone buty na nadmorską promenadę i spacer w parku. Drewniaki w damskim stylu nadają się też w upalne dni do pracy, gdyż stopa się w nich nie poci. Poza tym są bardzo wygodne i pasują do różnych ubrań.