Księga wpisów gości weselnych do zapisywania życzeń

 

Reminiscencje z dnia ślubu dla wielu par młodych są jedynymi z najpiękniejszych w ich życiu. Metod utrwalenia tych wyjątkowych chwil jest wiele: kamerzysta nagrywa film, fotograf dokumentuje przeżycia za pomocą zdjęć, goście korzystają z fotobudek. Uwiecznianie radości i dobrej zabawy pozwoli po latach odświeżyć wspomnienia.

Emocjonalne życzenia w księdze wpisów gości weselnych

księga wpisów gości weselnychWszystkie te sposoby są świetnym rozwiązaniem, choć dość już oczywistym i powszechnym. A jednak dobrze mieć coś, co pozwoli też utrwalić dobre myśli i życzenia zaproszonych współuczestników tej uroczystości. Idealnym pomysłem jest księga wpisów gości weselnych, zyskująca popularność wśród planujących wesele narzeczonych. To rzecz dla tych chcących dzielić się z bliskimi swoimi refleksjami. Wszyscy, którzy chcą coś miłego, ciepłego i życzliwego przekazać parze młodej, mogą zasiąść przy księdze i zapisać tam wszystkie płynące prosto z serca czułe słowa. Dobrze ustawić księgę gości w miejscu widocznym, ale nieprzeszkadzającym innym biesiadnikom, aby weselnicy mieli łatwy dostęp i mogli w skupieniu przelać na karty księgi swoje przemyślenia i uczucia. Dla pary młodej będzie to z pewnością niezapomniane doznanie, gdy po weselu zasiądzie ona do przeglądania wpisów drogich gości. Jednocześnie zapisane słowa zawsze będą przypominać nowożeńcom o tym, jak wspaniałym dniem w ich życiu był ten, w którym ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, a także trwałość swojego związku.

Księgi weselne można wybierać w zgodzie ze swoim gustem i potrzebami. Do dostosowania pozostają kształt, rozmiar, kolorystyka, graficzny wzór, nawet grubość papieru. Dobrze też będzie je spersonalizować – najlepiej wyglądają te ozdobione imionami świeżo poślubionych małżonków.