Kto może uzyskać pożyczkę pod zastaw mieszkania?

Pożyczkę pod zastaw może uzyskać praktycznie każdy kto posiada dowód osobisty oraz własne mieszkanie. W takiej sytuacji kiedy posiadasz mieszkanie własnościowe możesz wnioskować o kredyt w wysokości równowartości twojego mieszkania. Praktycznie każdy bank udzieli Ci kredytu pod zastaw nieruchomości, więc możesz wnioskować w dowolnym banku, jednak jeśli posiadasz negatywne wpisy w historii kredytowej może być problem z uzyskaniem pożyczki w banku.

Duża pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik

duża pożyczka pod zastaw mieszkaniaKiedy chcesz pożyczyć pieniądze pod zastaw nieruchomości to najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do banku i wybranie jak najlepszej możliwej oferty z jak najmniejszym oprocentowaniem. Niestety w przypadku negatywnych wpisów w Bik, nie będziemy mogli korzystać z kredytu bankowego, dlatego wtedy należy wybrać dobrą pożyczkę pozabankową. Wiele osób nie ma czasu przeglądać, ani ofert bankowych, ani ofert pozabankowych, dlatego w ich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do doradcy podatkowego, który szybko wybierze dobrą pożyczkę czy też kredyt bankowy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że doradca finansowy często wyszukuje dla nas najlepszych rozwiązań całkowicie bezpłatnie. Dlatego tak wiele osób decyduje się na wybór odpowiedniego i doświadczonego doradcy finansowego, który zaoszczędzi mnóstwo czasu dla klienta. Jeśli interesuje Cię więc duża pożyczka pod zastaw mieszkania to koniecznie poradź się doradcy, który znajdzie najbardziej optymalne rozwiązanie pożyczkowe.

Wiele dostępnych ofert możesz przeglądać w internecie, a także wysyłać bezpłatne wnioski, po których otrzymasz konkretną propozycję od banku czy też od firmy. Otrzymasz zarówno kredyt pod zastaw mieszkania, jak również pod zastaw działki budowlanej, samochodu czy też różnych wartościowych urządzeń. W przypadku korzystania z pożyczki pod zastaw nie musisz podawać celu przeznaczenia pożyczki.