Lampy UV dla zadbanych paznokci

Każda kobieta powie, że jej wizytówką są piękne, mocne i zadbane włosy. Dokładnie tak samo jak paznokcie, dlatego też tym dwóm sferom poświęcamy najwięcej czasu. Paznokcie każdej kobiety wyglądają inaczej. Spowodowane jest to przeważnie zawodem jaki wykonuje. Jedno jest pewne – zawsze muszą być równe, eleganckie z wyciętymi skórkami. Często też są przedłużane. 

Lampa UV pomoże wydłużyć paniom paznokcie 

lampa uv do paznokci żelowychJeśli wykonujemy pracę lekką – biurową możemy pozwolić sobie na paznokcie nieco dłuższe, ponieważ nie są one narażone na takie zniszczenie jak na przykład podczas wykonywania pracy fizycznej. Już minęły czasy oraz przekonania, że hybryda nie może być wykonywana na zniszczonych paznokciach. Baza proteinowa sprawia, że paznokieć regeneruje się pod warstwą lakieru. Jeśli jednak kobiety wolą mieć nieco dłuższe paznokcie trzeba zaopatrzyć się w cierpliwość, bo przedłużanie paznokci trwa nieco dłużej. Jednym z urządzeń bez którego nie da się wykonać przedłużenia jest lampa uv do paznokci żelowych. Nie jest tajemnicą, że najmocniej i najlepiej działają lampy, które są stosunkowo nowe. Jeśli jednak lampa UV jest dobrej, renomowanej firmy nie ma większego problemu i usługa zawsze będzie wykonana w sposób w pełni profesjonalny. Na jaką lampę postawić jeśli chcemy zacząć wykonywać paznokcie w domu? Przede wszystkim powinna być to lampa, która ma sensor ruchu – czyli w momencie kiedy pani wkłada paznokcie ona od razu zaczyna działać. 

Standardowo powinna mieć również regulację czasu – na trzydzieści sekund oraz minutę. Jeśli wykonujemy przedłużenia będzie można po prostu guzikiem przedłużyć czas działania lampy. Warto również sprawdzić czas żywotności żarówek, które znajdują się w środku. Dzięki temu będziemy mogli oszacować czas wymiany.