Moskitiera przyklejana do okna

Dom pod miastem ma mnóstwo zalet, aczkolwiek obecność dużej ilości owadów nie jest jedną z nich. Od początku mieszkania w nowym domu byliśmy zmuszeni stosować najróżniejsze środki ochrony przed owadami, zwłaszcza komarami i pozostałymi szkodnikami roznoszącymi choroby.

Lekkie moskitiery okienne

moskitiery łódźMoskitiera w każdym oknie była koniecznością w takim domu, a w podobny sposób zabezpieczali się także wszyscy sąsiedzi, zwłaszcza ci mieszkający bliżej lasu. Problemów nastręczała jednak konstrukcja naszego domu, która uniemożliwiała zamontowanie moskitier posiadających ramy, które należą do najlepszych i najskuteczniejszych rodzajów moskitier w ogóle. Zamiast nich w oknach w domu miały być założone lekkie moskitiery, które montowane są na taśmach. Są to bardzo tanie i ogólnodostępne moskitiery Łódź ma wiele marketów budowlanych i sklepów ogrodniczych, a w każdym z nich można takie moskitiery dostać bez najmniejszych trudności. Co ważniejsze, siatki będące główną częścią moskitier mogą być docięte w razie potrzeby, dlatego niekoniecznie trzeba dopasowywać moskitiery do wielkości okna, a w razie problemów z dostępnością, zakupienie większego wariantu nie przeszkadza absolutnie w niczym. Moskititery z tworzywa sztucznego są bowiem na tyle tanie, iż nawet kilka sztuk nie obciąża budżetu w szczególnie widoczny sposób. Montaż moskitier jest tak prosty, iż może być uznany za trywialny.

Siatki mocowane są bowiem na rzepach, które przyklejane są do wewnętrznej ramy okiennej. Nie zajmuje to więc wiele czasu, ani też nie wymaga wysiłku, więc tym bardziej przyczynia się do popularności prostych moskitier. W domach w których nie ma możliwości zamontowania moskitier z ramami są więc jak znalazł, aczkolwiek w blokach i mieszkaniach tymczasowych również mają duże zastosowanie.