Motocykl – czy jest lepszy od auta z dywanikami samochodowymi gumowymi?

Samochód, szczególnie dzisiejszy z niższej półki to zwykłe maszyny które pozwalają nam na pokonywanie drogi z punktu a do punktu b i… to wszystko. Żadnych emocji.

Dywaniki samochodowe gumowe są dobre

dywaniki samochodowe gumoweDopiero w samochodach albo trochę starszych, albo po prostu zrobionych tak, żeby dawały te emocje, pojawiają się one, a ja na przykład wolę trochę starszy samochód, który ma tę swoją dusze.Jednak jest jeszcze inna opcja, która duszę swoja ma jak mało jaki inny środek lokomocji. Mowa o motocyklu. Wiadomo, dywaniki samochodowe welurowe nie będą znajdowały się pod naszymi nogami, będziemy jeździć w pełnym stroju, który będzie jedyną izolacją w przypadku wypadku lub niesprzyjającej aury. Co jest dobre, to to, że dywaniki samochodowe gumowe nie znajdą miejsca dla siebie, cieszymy się z tego ponieważ nie dają one żadnego uroku, jednak smucić się można przez to, że nie użyjemy maty do bagażnika, ponieważ tak jak jest w przypadku dywaników, nie ma gdzie ich użyć. Bagażnik w motocyklu ma taką pojemność, że jesteśmy w stanie schować tam co najwyżej butelkę wody i najpotrzebniejsze przedmioty. Jednak tutaj kończą się wady motocykla. Zaletami za to są zwinność, szybkość, łatwość pokonywania korków w mieście lub na autostradzie itd. Motocykl, to maszyna która ma nam pozwolić na szybsze przemieszczanie się w warunkach, które dla samochodu oznaczają czekanie w korku. Dajmy na to korek na autostradzie. Taki korek potrafi mieć kilkanaście kilometrów, gdzie samochodem jesteśmy skazani na postój. Motocyklem, bylibyśmy w stanie bez problemu przejechać przez ten korek i w razie nawet zablokowanej drogi moglibyśmy ustać na początku kolejki.

Czy jest to jednak lepsze od samochodu? Motocykl należy kochać, inaczej można się z nim umęczyć choćby przez oddziaływanie warunków atmosferycznych i wielu utrudnień. 

Szukającym strony z dywanikami gumowymi polecam: http://motoryzacyjny.pl/6-dywaniki-gumowe