Najlepsze zabiegi wyłącznie w Bydgoszczy

Długi okres oczekiwania na wizytę u specjalisty, nieuprzejmy personel, liczne błędy. Tak, statystyczny Polak, myśli o usługach zdrowotnych zapewnianych przez NFZ w miejskich szpitalach.

Co drugi Polak przyznaje się do regularnego korzystania z wizyt prywatnych

neurochirurgia przeprowadzana w BydgoszczyNie ma chyba człowieka zamieszkującego teren Rzeczypospolitej Polskiej, który chcąc zarejestrować się ze skierowaniem do lekarza specjalisty, otrzymał oddalony nawet o kilka miesięcy termin wizyty. Prawie każdego dnia media biją na alarm, pokazując dramatyczne sceny rozgrywające się w przychodniach. Osoby potrzebujące fachowej pomocy, nie raz w stanie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia, nie mają możliwości skorzystania z podstawowego świadczenia zdrowotnego. I w tej oto sytuacji, muszą podjąć decyzję: czy z własnych środków finansowych opłacić wizytę prywatną u lekarza (wydatek rzędu kilkuset złotych) i uzyskać pożądane świadczenie, czy czekać na tak odległy termin. To całkowicie absurdalna sytuacja. Na całe szczęście prywatne wizyty i zabiegi są równie profesjonalne, żeby nie napisać lepsze, od wizyt opłacanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Wśród oferty poradni neurologicznych, niekwestionowanym liderem w naszym kraju jest neurochirurgia przeprowadzana w Bydgoszczy. Ich zabiegi cechuje statystycznie najmniejsza liczba powikłań. Oprócz tego, na ich stołach operacyjnych odnotowano w ubiegłym roku największą przeżywalność. 

Z czystym sumieniem mogę polecić klinikę w Bydgoszczy każdemu, komu zależy na profesjonalnej obsłudze i niewielkim okresem oczekiwania na wizytę. Pomimo dużego natężenia klientami, zabiegi są wykonywane niemalże „od ręki”. Po telefonicznej rejestracji, pacjent ma 36 godzin na dojazd wraz z dokumentacją medyczną. Nikt nie zostaje odesłany z kwitkiem, dzięki całodobowemu otwarciu.