Naturalne kosmetyki do włosów

Jakiś czas temu borykałam się z bardzo dużymi problemami z włosami. Wypadały one garściami, były bardzo suche i pozbawione blasku. Wypróbowywałam chyba wszystkie naturalne dostępne na rynku składniki oraz preparaty przeznaczone do włosów. Próbowałam również kosmetyków marketowych oraz tych dostępnych tylko w aptece. Było tego już setki i tysiące. Często śmiałam się, iż mogłabym śmiało zostać tester firm kosmetycznych. Postanowiłam tutaj napisać specjalistyczny poradnik dla osób z podobnym problemem jak mów.

Tradycyjne kosmetyki z specjalnych naturalnych składników

kosmetyki babuszka agafiaMam nadzieję, iż mój poradnik przyda się nie jednej Pani i będzie inspiracją dla wielu kobiet. Na początku pytałam wszystkim o polecane kosmetyki. Pytałam najbliższą rodzinę, znajomych i przyjaciół – tych bliższych, jak również dalszych. Pytałam w pracy, pytałam także w przedszkolu i szkole dzieci – przy okazji w rozmowie z mamami innych dzieci. Po jakimś czasie i wielu przetestowanych kosmetykach sam niejako stałam się ekspertem i zaczęłam z własnego doświadczanie udzielać rad innym osobom. Lubiłam pomagać ludziom, dlatego moje porady kosmetyczne wychodziły spontanicznie same z siebie. Któregoś pięknego dnia szperając w internecie w poszukiwaniu ciekawych nowości na rynku kosmetycznym przypadkiem trafiłam na kosmetyki babuszka agafia. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej marce. Bardzo mnie zaciekawiłam, miała dostępne mnóstwo kosmetyków i preparatów do włosów – maseczki, maski, odżywki, płukanki, czy też szampony – różne rodzaj.

Spróbowałam i opłaciło się – moje włosy zrobiły się piękne i lśniące. Były mega odżywione. I ta mnogość różnych rodzajów tradycyjnych kosmetyków. Jajecznych, z drożdży piwnych, z pokrzywy, propolis i kwiaty, czarne zioła, miodowe – i wiele, wiele innych. Wszystkie są super.