Niedrogi bus z Torunia do Holandii

Mam zgraną paczkę przyjaciół. Co roku jeździmy wspólnie na wycieczki zagraniczne. Preferujemy wyjazdy niezorganizowane. Wolimy wszystko sami zaplanować i nie być zależni od z góry narzuconego przez biuro podróży programu. Najczęściej wyjeżdżamy na tydzień. W ubiegłym roku byliśmy w Budapeszcie, a rok wcześniej w Pradze. Bardzo nam się podobało. W tym roku również ruszamy w drogę.

Przewozy busami z Torunia do Holandii

busy Toruń HolandiaW tym roku postanowiliśmy wyruszyć na zachód. Koszt będzie większy niż w przypadku Budapesztu, bo trzeba będzie kupić euro. Wybór padł na Amsterdam. Wiele czytałam o tym mieście i uważam, że jest bardzo ciekawe. Jest tam wiele zabytków i muzeów. Jedziemy w piątkę. Moja przyjaciółka zajęła się organizacją transportu. Wszyscy studiujemy w Toruniu i Ewa znalazł niedrogie busy Toruń Holandia. Kursowały prawie codziennie. Postanowiliśmy już kupić bilety – od razu w dwie strony. Co prawda do wyjazdu zostało jeszcze półtora miesiąca, ale otrzymaliśmy zniżki za wcześniejsze kupno. Bardzo mnie to ucieszyło. Bilety były naprawdę tanie. Jak się okazało busy są bardzo komfortowe i mają klimatyzację. Jest też luk bagażowy, więc będzie gdzie schować bagaże. Można odchylić siedzenia do tyłu i się zdrzemnąć. To też była dobra wiadomość, bo będziemy jechać w nocy. Podróż zajmie kilkanaście godzin. Rano będziemy już na miejscu i zameldujemy się w hostelu. Już nie mogę się doczekać kiedy wyruszymy.

Wycieczka udała się znakomicie. Przywieźliśmy wiele pamiątek i bardzo dobrze się bawiliśmy. Udało nam się zobaczyć wiele zabytków i ciekawych miejsc. Szczególne zainteresowanie kolegów wzbudziła dzielnica Czerwonych Latarni – z wiadomego powodu. Miasto jest przepiękne. Pełne urokliwych uliczek i kanałów. Bardzo lubię podróżować z przyjaciółmi. Nigdy się nie nudzę.