Nieszczęśliwie zbita szybka w nowym Samsungu

 

Nie dawno musiałem dokonać zakupu nowego telefonu. Z racji tego, że wyznaję zasadę „nie stać nas na rzeczy tanie” postanowiłem, że mój nowy telefon będzie z tak zwanej górnej półki. Po obejrzeniu wielu recenzji wybór padł na Samsunga S9. Niestety radość z nowego telefonu nie trwała długo, ponieważ podczas otwierania pudełka telefon niefortunnie upadł na podłogę i rozbił szybkę.

Gdzie można wymienić szybkę od Samsunga S9?

wymiana szybki samsung s9Nie wiem jak to się stało. To był mój taki pierwszy przypadek, a miałem już wiele telefonów. Od razu wiedziałem, że trzeba będzie wymienić szybkę, może i będzie to dość droga usługa, ale i tak niewspółmiernie tańsza od nowego telefonu. Usiadłem do komputera i wpisałem w przeglądarce – wymiana szybki samsung s9. Wyskoczyło mi wiele punktów, oferujących takie usługi. Wybrałem takie miejsce, które miało wiele pozytywnych opinii oraz cena nie była zbytnio wygórowana. Zadzwoniłem pod podany numer telefonu i opisałem problem. Miła pani, poinformowała mnie, jaki będzie ewentualny koszt naprawy, jeśli faktycznie została uszkodzona tylko szybka a nie dodatkowo ekran oraz poinformowała w jakich godzinach pracują i przyjmują uszkodzone telefonu. Wybrałem się tam następnego dna. Na miejscu dowiedziałem się, że telefon będzie naprawiony w ciągu 2 dni. Po 2 dniach dostałem maila, że mój telefon jest gotowy do odbioru. Na moim Samsungu s9 nie było widać śladu po stłuczonej szybce, a nowa była bardzo gładka i przyjemna w dotyku.

Od razu po powrocie do domu, zamówiłem do mojego Samsunga s9 dodatkowe szkło ochronne oraz porządne etui z klapką. Tak zabezpieczony telefon będzie miał małe szanse, że przez moją lub czyjąś nie uwagę zostanę narażony ponownie na dość duże koszty. Nowy telefon z nową szybką sprawuje się wyśmienicie.