Noclegi z winem

 

Dzięki dużemu sukcesowi naszej winnicy w całym kraju, właściciele postanowili aby dołączyć do niej kilka atrakcji i stworzyć luksusowe apartamenty. Dzięki czemu winnica oprócz swoich standardowych funkcji, pełnić będzie również rolę lokalnego hotelu z możliwością obejrzenia dokładnej produkcji wina.

Winnica nowym hotelem

niedrogie noclegi w winnicyNa oryginalny pomysł wpadł jeden z pracowników winnicy, który jak twierdzi sam chciał zawsze stworzyć coś takiego. Pomysł bardzo spodobał się właścicielom i od razu przystąpili do rozbudowy winnicy o nowe obiekty. Hotel ma pomieścić blisko 200 osób, które oprócz dobrego wypoczynku, będą miały okazję przyjrzeć się produkcji wina od momentu zerwania winogrona po jego zabutelkowanie i wysyłkę . Będzie to pierwsza tego typu atrakcja w Polsce, by organizować niedrogie noclegi w winnicy. Mieszkańcy są bardzo zadowoleni z tej decyzji, gdyż od dawna każdy się zastanawia co stanowi o wyjątkowym smaku wina w lokalnej winnicy. Teraz będzie można się dowiedzieć jak powstaje wino od samego początku. Pierwsze wycieczki i noclegi mają być organizowane już pod koniec roku. Ceny pobytu na weekend nie maja przekraczać 300 zł z wyżywieniem, co na pewno stanowi bardzo atrakcyjną propozycję na spędzie wolnego czasu i relaks. Dodatkowo każdy z osób która zechce wykupić sobie  nocleg otrzyma w prezencie wyjątkowe wino, które będzie mogła sam wybrać.

Największa atrakcją ma być możliwość samodzielnego zrobienia sobie wiana od samego początku jego produkcji. Jak podają założenia, planowana inwestycja ma się zwrócić w niecałe 3 lata, gdyż tego rodzaju obiekty są coraz bardziej poszukiwane przez wiele osób nie tylko w kraju. Mamy nadzieję że winnica przyciągnie wile gości również z Europy, dzięki czemu nasz region znowu zyska na popularności.