Noszenie okularów korekcyjnych jest modne

Kiedy dowiedziałam się, że muszę nosić okulary to byłam niezadowolona. Udało mi się namówić mamę na kupno szkieł kontaktowych i noszę je cały czas. Ostatnio zauważyłam, że dużo osób w szkole nosi okulary i jest to modne. Oprawki są bardzo ładne teraz.

W szkole jest mnóstwo osób w okularach korekcyjnych

okulary korekcyjne krakówKiedy w poniedziałek Mariola przyszła też w okularach to uznałam, że muszę mamę namówić na to, aby kupiła mi jakieś modne okulary korekcyjne kraków, bo chcę dorównać swoim koleżankom. Kiedy o wszystkim opowiedziałam mamie to zauważyłam, że się nawet ucieszyła z mojej decyzji. Następnego dnia po lekcjach zabrała mnie do salonu optycznego, aby dobrać mi jakieś fajne okulary korekcyjne kraków a cena nie miała znaczenia. Oczywiście przy okazji zbadano mi wzrok, ale na szczęście wada się nie pogłębiła. Sama wybrałam sobie oprawki, które mi się podobają. Są ładniejsze niż te, które ma Mariola a o to mi chodziło. Dobrze nawet, że takie okulary korekcyjne kraków są teraz modne, ponieważ zauważyłam, że wyglądam w nich bardzo korzystnie. Niestety nie dostałam ich od razu i muszę poczekać dwa dni. Wtedy będę mogła je nosić. Mama obiecała, że pójdzie ze mną je odebrać. Będę musiała je jeszcze przymierzyć i sprawdzić czy wszystko jest jak należy. Byłam bardzo zniecierpliwiona a w szkole coraz więcej koleżanek pojawiało się w okularach. Nikomu nie powiedziałam, że też będę nosiła takie okulary, ponieważ miałam zamiar wszystkich zaskoczyć. No i oczywiście to mi się udało. Każdy się zdziwił.

Wcześniej nie chciałam nosić okularów i dlatego mój nowy wizerunek zaskoczył wszystkich. Doceniłam okulary, ponieważ ich noszenie jest o wiele wygodniejsze. Już nie muszę codziennie rano zakładać soczewek i pilnować czy mam płyn. To był świetny pomysł.