O dokładnej konserwacji żurawi jaką wykonuje firma brata

Dostałem bardzo intratne zlecenie na przygotowanie terenu pod budowę, logistyczne rozłożenie materiałów budowlanych, rozmieszczenie bloków betonowych. W każdym razie będę uruchamiał swoje potężne żurawie, ale przed tym jest potrzebny jeszcze przegląd.

Od lat dokładna konserwacja żurawi to priorytet przedsiębiorstwa

dokładna konserwacja żurawiMój brat posiada bardzo doświadczony serwis, zawsze mogę polegać na jego świetnych pracownikach, którzy w zasadzie są na moje zawołanie. To jest praca podwyższonego ryzyka, to nie jest kopanie grządek. Muszę dbać o sprawność maszyn, tak samo jak o bezpieczeństwo moich pracowników. Dlatego tylko dokładna konserwacja żurawi wchodzi w grę. Pamiętam jak na początku prowadzenia interesu, zdarzały się sytuacje, gdzie musiałem przerywać pracę bo pojawiały się usterki w pracy urządzeń. Natomiast od około dziesięciu lat sytuacja wygląda zgoła inaczej. Nie raz otrzymuję informację od moich pracowników, że moje maszyny pracują tak jakby wciąż były świeżo po zakupie. Rzeczywiście pracuje na nich już prawie dwadzieścia lat, nie kupowałem żadnych nowości, dlatego że zawsze jest dokładna konserwacja żurawi. Cieszy mnie to, że wielokrotnie inni przedsiębiorcy pytają się jak mi się udaje utrzymać moje maszyny w tak doskonałym stanie. Wówczas bez cienia skrępowania polecam im firmę swojego brata, aby on miał więcej zleceń, aby wieść o jego profesjonalizmie niosła się po branży bardzo szeroko. Jako dzieci zawsze się wspieraliśmy, dlatego jako dorośli wspieramy się nadal, tak zostaliśmy po prostu wychowani.

I zawsze jesteśmy dokładni w realizowaniu zadań swoich zleceniodawców. Moja firma budowlana nie ma sobie równej w regionie, a dokładna konserwacja żurawi to znak rozpoznawczy brata. Zawsze tak będziemy pracować na swój sukces.