Ośrodki kolonijne w górach

Nie ma nic lepszego, niż wyjazd w góry. Morze też jest super, jednak w górach jest to coś, czegos nad morzem się nie znajdzie. Prowadzimy domy wczasowe, z głównym nastawieniem, na goszczenie dzieci wraz z opiekunami.

Kilka słów o ośrodkach kolonijnych

najlepsze ośrodki kolonijneOd lat prowadzimy działalność hotelową, która bardzo chętnie przyjmuje wycieczki z dziećmi. Nasze najlepsze ośrodki kolonijne cieszą się dobrymi opiniami wśród nauczycieli, i rodziców, ale też wśród samych dzieci. Spełniamy odpowiednie standardy. Czasami też bawimy się z dziećmi, i organizujemy im różne zabawy. Dbamy o to, aby były bezpieczne, sprawdzamy stan techniczny ośrodka. Gdy coś jest nie tak, zaraz trzeba wzywać fachowca. Najczęściej są niestety problemy z kanalizacją, lub ciepłą wodą. Przy tak dużej ilości osób, jest to norma, dlatego fachowca trzeba mieć pod ręką w razie nagłej sytuacji. Przygotowujemy też sami posiłki, nie zamawiamy ich z żadnej firmy cateringowej. Nasze kucharki pracują dzielnie, aby nakarmić taką liczbę dzieci. Czasami mamy po kilka grup na raz, więc mają ręce pełne roboty. Posiłki jakie mamy w ofercie to śniadania, obiady i kolacje. W międzyczasie jest też drugie śniadanie i podwieczorek, jednak one są mniej obfite. Najczęściej w postaci owocu, jogurtu i ciepłej herbaty.  W ośrodkach musi panować czystość, więc panie sprzątaczki dbają o pokoje i korytarze dwa razy dziennie. Są w obiekcie w razie nagłej sytuacji, gdy coś się rozleje na przykład. Dzieci bardzo lubią do nas przyjeżdżać.

W naszym ośrodku mamy również sporą przestrzeń do zabawy. Jest specjalny plac zabaw z huśtawkami, karuzelą, ale też altanka, i miejsce na ognisko, by upiec sobie ziemniaka, czy kiełbaskę. No i oczywiście uwielbiane przez chłopców boisko, na którym rozgrywają swoje mecze.