Plastikowe pojemniki do diety pudełkowej na wynos

Samodzielne przyrządzanie zdrowych posiłków zabiera czas. Nie każdy z nas ma na tyle wiedzy, by przygotować sobie całodzienny jadłospis w oparciu o wytyczne zdrowego żywienia. Dlatego dieta pudełkowa zyskuje coraz więcej użytkowników i entuzjastów. Zdrowe i pożywne dania na wynos, na indywidualne zamówienie klienta, wymagają odpowiedniego opakowania.

Opakowania na zdrową żywność w cateringu dietetycznym

pojemniki do diety pudełkowejDla firm, które zajmują się cateringiem dietetycznym, niezwykle istotne jest opakowanie produktów. Ułożenie pokarmów zgodnie z życzeniem klienta i zaleceniami dietetyka, to podstawa tego biznesu.  Dlatego wybierając pojemniki do diety pudełkowej, wybierajmy mądrze i ekonomicznie. Pudełka jednokomorowe o dużej pojemności, służą do przechowywania sałatek i dań jednogarnkowych. Jeśli chcemy zapakować kilka oddzielnych produktów w zestawie obiadowym, na lunch i przerwę w pracy, wówczas pojemnik z podziałką, będzie idealny. Miski flaczarki sprawdzą się przy zupach i drobnych sałatkach. Możemy wybrać pojemniki czarne pod zgrzew, o różnej pojemności. Niewielkie o pojemności 650 ml, większe 800 lub 900 ml. Flaczarki także mają różne rozmiary: 400, 450, 500 ml. Pojemność pudełek w cateringu dietetycznym ma istotne znaczenie. Dzięki temu, że zakupimy pojemniki w różnych rozmiarach, unikniemy pomyłek przy pakowaniu posiłków. Łatwiej nam będzie dopasować pudełko do indywidualnej diety naszego klienta. Pojemniki mogą mieć dwa rodzaje nakrywek: pakowane w folię zgrzewalną lub pokrywkę przezroczystą, zdejmowaną.

Folia zgrzewalna pozwala na zachowanie temperatury i ułatwia transport posiłków do klienta. Unikniemy wymieszania składników i posiłek dotrze do celu w idealnym stanie. Pojemne i praktyczne opakowania do diety pudełkowej mają przystępne, niskie ceny, zwłaszcza przy zamówieniu większych ilości.