Porządny Kross Hexagon

 

Chyba każdy z nas posiadał lub posiada rower górski. Bowiem to najpopularniejszy typ roweru, który jest popularny zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Zatem dobrze wiemy z doświadczenia, że to rowery uniwersalne, zwinne i wszechstronne. 

Solidny Hexagon „siódemka” od Krossa

kross hexagon 7.0Kross jest polskim producentem rowerów, a także osprzętu, akcesoriów rowerowych i tekstyliów. Na rodzimym rynku znajduje się od trzech dekad, co czyni Krossa jednym z najdłużej działających polskich brandów. Oczywiście mówimy tu o branży rowerowej. Flagową serią rowerów górskich Kross jest Hexagon. To rowery, które dochodzą do ceny około czterech tysięcy złotych. Natomiast 7.0 to koszt nieco ponad dwóch tysięcy. To niewiele zważywszy na rodzaj i jakość osprzętu, a także na materiały i technologie, dzięki którym wykonano konstrukcję ramy. W Hexagonie 7.0 jest ona sztywna, ale dzięki zastosowaniu specjalnego stopu aluminium – również bardzo lekka. Na wyposażeniu znajdziemy również hydrauliczne tarczówki, które sprawdzą się zarówno w terenie, jak i w przestrzeni miejskiej. Kross Hexagon 7.0 jest dostępny zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, jednakże w tych drugich znajdziemy niższe ceny, co dla klienta zawsze ma spore znaczenie. Jeżeli chcemy mieć rower górski, w którym harmonia jakości i ceny jest najwyższa z możliwych to Hexagon 7.0 na pewno spełni te oczekiwania. Nada się on zarówno do jazdy w terenie, jak i do codziennych treningów, czy też jazdy rekreacyjnej.

Koszt tego roweru jest jedną z jego największych zalet, zresztą jak niemal w przypadku większości ofert tej firmy. Kross dba o to, by wyposażenie rowerów oraz ich konstrukcja stały na najwyższym poziomie, dlatego też zatrudnia najlepszych specjalistów z branży, którzy pomagają w tworzeniu kolejnych sukcesów firmy.