Potrzebne mi były dobre suplementy dla konia

 

Od kilku lat prowadzę stadninę koni. Ostatnio ktoś podrzucił do nas małego konia, który wydawał się strasznie zaniedbany i schorowany. Od razu zadzwoniłam po weterynarza. Przyjechał on jeszcze tego samego dnia i od razu zrobił wszystkie niezbędna badania. Okazało się, że koń jest po prostu niedożywiony. Potrzebuje odpowiedniej diety oraz suplementów na stawy, które są w ciężkim stanie.

Zalety wysokojakościowych suplementów dla konia

suplement na stawy dla koniaWeterynarz polecił mi konkretny suplement na stawy dla konia. Dowiedziałam się od niego, że ten suplement charakteryzuje się wysoką wchłanialnością do organizmu zwierzęcia. A co za tym idzie, gwarantuje szybką poprawę jego stanu zdrowia. W jego składzie znajduje się odpowiednio zbilansowana mieszanka witamin, w tym przede wszystkim witaminy A i B, a także mikroelementów, takich jak magnez, sód czy wapno, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju konia. Takie suplementy są uzupełnieniem odpowiednio zbilansowanej i dopasowanej do zwierzęcia diety. Jeszcze tego samego dnia udałam się do sklepu weterynaryjnego, gdzie mogłam dostać taki suplement dla mojego nowego konia. Okazało się, że jest on dostępny w niezwykle niskiej, przystępnej cenie, co mnie bardzo ucieszyło. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się tak szybko dostać ten preparat. Od razu wróciłam do stadniny i podałam konikowi pierwszą dawkę.

Preparat ten można było podawać zwierzęciu bezpośrednio do pyska lub wymieszać z wodą. Mój koń bardzo chętnie go spożywał i faktycznie, dzięki niemu i odpowiedniej diecie, zaczął szybko wracać do zdrowia. Byłam z tego faktu niezmiernie zadowolona. Cieszę się, że kilka tygodni później stawy mojego konia były w o wiele lepszym stanie. Weterynarz powiedział, że dzięki temu suplementowi stawy zregenerowały się.