Praca i przyjemności – busem do Holandii i z powrotem

Wakacje to dobry moment nie tylko na wypoczynek, lecz także na podjęcie dodatkowej pracy, szczególnie, jeśli jest się studentem. Oszczędności i aktywność zawodowa zdecydowanie ułatwiają start w przyszłość. Co roku więc usiłuję spożytkować dwa miesiące wolnego na pracę – wspaniale, gdy udaje się połączyć ją ze zwiedzaniem i poznawaniem nowych miejsc.

Wszystko zaczęło się od busa

busy holandia polska lubelskieSzukanie wakacyjnego źródła zarobku rozpoczynam kilka miesięcy przed zakończeniem roku akademickiego. Lubię mieć wszystko dobrze zaplanowane. Poza tym, zawsze szukam pracy za granicą, muszę więc zatroszczyć się o miejsce do spania i transport do wybranego miasta. W zeszłe wakacje mój wybór padł na Holandię. Od dłuższego czasu bardzo chciałam zwiedzić Amsterdam, a wakacyjna praca nieopodal wydawała się świetnym pretekstem, by zrealizować to marzenie. Przygotowywanie do podróży rozpoczęłam od wybrania środku transportu. Rozważałam lot samolotem, ale ostatecznie zdecydowałam się busy holandia polska lubelskie. Szybko zorientowałam się w proponowanej ofercie i dzięki temu, że rezerwacji dokonywałam dużo wcześniej, udało mi się sporo zaoszczędzić na podróży. Okazało się, że z Lublina autobusy do Holandii i z powrotem jeżdżą regularnie, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Dobrze wspominam zwłaszcza podróż powrotną, ponieważ jechałam z grupą sympatycznych młodych ludzi, którzy okazali się moimi sąsiadami.

Wizytę w Holandii wspominam jako najbardziej udaną wycieczek zarobkowych w moim życiu. Znajomości, które zawarłam w busie z Amsterdamu okazały się być zalążkiem prawdziwej, długotrwałej przyjaźni. W zeszłe wakacje zyskałam więc nie tylko pieniądze i doświadczenie w pracy, lecz także zrealizowałam swoje marzenie o podróży do Amsterdamu oraz zdobyłam nowych przyjaciół – a wszystko zaczęło się od wejścia na pokład autobusu!

Czytaj dalej na przewozy-skafander.pl