Prezenty na różne okazje – dla taty, mamy, przyjaciela, dziadka

Jest wiele okazji do dawania sobie prezentów. Jest to zawsze bardzo przyjemne, jeśli dajemy prezent lub otrzymujemy prezent. Na pewno jeszcze bardziej cieszą prezenty, które są spersonalizowane lub w jakikolwiek sposób odnoszą się do danej osoby.

Jak wybrać prezent dla bliskiej osoby na różne okazje?

prezent dla tatyOkazuje się, że prezenty dla kobiet kupuje się łatwiej niż prezenty dla mężczyzn. Można kupić prezent dla mamy na urodziny czy dzień matki – może to być spersonalizowany fartuch, album, kubek, koszulka, słoik, karafka, sól do kąpieli, talerz, herbata, kawa i nie tylko. To samo dotyczy prezentu dla babci. Trudniej jest znaleźć odpowiedni prezent dla mężczyzny – zarówno dla swojego męża, narzeczonego, chłopaka jak i dla dziadka, przyjaciela. Mężczyźni lubią prezenty praktyczne, dlatego warto wybierać takie, które spełnią ich oczekiwania. A na pewno oczekiwania mężczyzn spełni dobry alkohol. Można spersonalizować etykietę na winie, whiskey, wódce, piwie i nie tylko. Jeśli mężczyzna pali, można mu kupić papierośnicę z grawerem, cygaro, fajkę, popielniczkę i inne. Można też nawiązać do wykonywanego przez mężczyznę zawodu. Jeśli jest to inżynier, można kupić koszulki z serii Trust me, a do tego dodać imię chłopaka, męża, dziadka. Takie gadżety są nie tylko śmieszne, ale też przydają się w życiu i nie są to prezenty, które trafiają do szafy i już nie są z niej nigdy wyciągane. Wiele osób stawia też na kubek z nadrukiem.

Takie prezenty wg niektórych odeszły już do lamusa, ale jeśli wybierzemy ciekawy kubek, a do tego odpowiednio go spersonalizujemy, to na pewno jest to idealne rozwiązanie. Sam kubek nie jest drogi, personalizacja także nie jest kosztowna. Jeśli w pobliżu nie ma sklepu stacjonarnego, który personalizuje prezenty, to zawsze można skorzystać z oferty wielu sklepów internetowych, które się tym zajmują.

Sprawdź specially4u.pl ofertę