Profesjonalnie zaprojektowane wnętrza w domu

 

Mój szef był wymagającym człowiekiem. Jako jego asystentka miałam mnóstwo zadań i musiałam je zawsze wykonać na najwyższym poziomie. Często też załatwiałam prywatne sprawy szefa, ponieważ mi ufał. Byłam z tego faktu niezmiernie zadowolona.

Wynajęcie profesjonalnego projektanta wnętrz

projektowanie wnętrz warszawaSzef poprosił mnie o spotkanie na koniec dnia pracy. Wiedziałam już, że będzie miał do mnie prywatną sprawę. Dowiedziałam się, że kupił nowy dom i potrzebował fachowca do zaprojektowania wszystkich wnętrz. On na takie sprawy nie miał czasu a dom musiał być idealny. Miałam się tym zająć. Zgodziłam się, bo wiedziałam jaki gust miał szef i miałam świadomość, że sobie poradzę. Musiałam zlokalizować najlepszą firmę, która wykonywała profesjonalnie projektowanie wnętrz Warszawa była miastem, gdzie szef ten dom kupił, dlatego zdecydowałam się firmę znaleźć właśnie w tym mieście. Trudno nie było, ponieważ kierowałam się opiniami w internecie i na tej podstawie dokonałam wyboru. Szef dał mi klucze od swojego domu, żeby mogła wszystko załatwić. Razem z projektantem tam pojechałam, żeby mógł zobaczyć jakie pomieszczenia były do zaprojektowania. Przedstawiłam projektantowi wytyczne, które były niezbędne do zaprojektowania wszystkich wnętrz a on zgodził się podjąć tego zadania. Wstępny kosztorys dostałam po tygodniu. Kiedy szef zaakceptował wszystko, to zadzwoniłam do tego człowieka z informacją, żeby zabrał się za projektowanie wnętrz w domu. Wiedziałam, że szef będzie zadowolony.

Projektant, który został zatrudniony do tego zlecenia stanął na wysokości zadania. Szef był wymagający i niekiedy niełatwo było go zadowolić, jednak tym razem był wręcz zachwycony. Wszystkie zaprojektowane wnętrza mu się spodobały i przyznał, że wykonano wszystko profesjonalnie.