Profesjonalny ekspres koleżanki

Moja koleżanka jest zamożną osoba. Dlatego też mogła pozwolić sobie na wybudowanie bardzo dużego wręcz luksusowego domu. Jest tu wszystko czego można tylko zapragnąć. Ja zazdroszczę najbardziej jej tego, że ma tak dużą kuchnię.

Koleżanka wzywa serwis do naprawy ekspresu

serwis automatycznych ekspresów do kawyKoleżanka bardzo lubi gotować dlatego też starała się bardzo żeby kuchnia była zrobiona jak najbardziej profesjonalnie. Ma bardzo dużo takich sprzętów, które widziałam po raz pierwszy. Ma na przykład jak najbardziej profesjonalny ekspres do kawy. Sama bym mogła tylko o czymś takim pomarzyć. Gdy jestem u koleżanki i piję taką kawę to jestem nią zachwycona. Na pewno smakuje zupełnie inaczej. Zazdroszczę koleżance takiego urządzenia. Koleżanka powiedziała mi, że też jest z niego bardzo zadowolona. Co jakiś czas musi być zrobiony serwis automatycznych ekspresów do kawy żeby móc jak najdłużej dobrze służyć. Po prostu o takie profesjonalne sprzęty trzeba dbać. Koleżanka mówi, że ten serwis to też nie jest żaden problem. Bo nie trwa to długo. a jednak zawsze ma pewność, że to urządzenie jest w dobrze działa. Ostatnio na przykład coś się popsuło koleżance w ekspresie. Niby nie było to nic poważnego a jednak koleżanka sama bała się cokolwiek tam naprawiać. Bała się, że może zrobić więcej złego niż dobrego. Dlatego też zadzwoniła do razu po zaprzyjaźniony serwis. Serwisant powiedział jej, że to tylko tak wygląda, że jest to mała rzecz ale jest ona dosyć droga i gdyby koleżanka ją zepsuła to koszt naprawy byłby znacznie wyższy.

Koleżanka zresztą widziała jak ten pan naprawia sprzęt. I wcale nie wyglądało to na coś prostego. Także dobrze, że sama się za to nie wzięła. Za tą naprawę nie zapłaciła też dużo. Jednak taka naprawa jak na razie przytrafiła się jej tylko raz.