Prozdrowotne działanie nefrytu

 

Masaż ma działanie relaksujące, pobudzające pracę mięśni i układu krwionośnego, rozluźniające, a ponadto prawidłowo wykonywany, jest bardzo przyjemnym zabiegiem. Od jakiegoś czasu w Polsce bardzo popularne stały się masaże rozgrzanymi kamieniami nefrytu. Prozdrowotne działanie tych kamieni w medycynie wschodu jest znane od stuleci, stąd przydomek „kamień życia”.

Domowy masaż relaksacyjny i zdrowotny

nefrytowe maty masującePopularność nefrytu w naszym kraju rośnie z roku na rok. Osoby, odwiedzające SPA lub salony masażu bardzo chętnie wybierają przyjemne, rozluźniające ciepło ciemnych kamieni, które są bogate w wapń, krzem, żelazo, magnez oraz delikatne nitki amfibolu. Niestety, większość z nas nie ma czasu lub funduszy na częste wizyty w profesjonalnych gabinetach, a zapracowanemu organizmowi chwila relaksu jest niezbędna do aktywnego funkcjonowania. Na szczęście na rynku pojawiły się nefrytowe maty masujące, dzięki którym możemy poczuć się, jak w centrum SPA, nie wychodząc z własnego domu. Nowoczesne maty są wyposażone w głowice masujące, wykonane z kamieni nefrytowych, dzięki temu możemy korzystać ze zdrowotnych właściwości minerałów oraz cieszyć się przyjemnym masażem. Nefrytowe maty skutecznie eliminują bóle mięśni, stawów oraz bóle migrenowe. Walczą z problemami z kręgosłupem, bólami karku, szyi, a także nóg. Nefrytowa mata masująca daje możliwość dostosowania temperatury głowic masujących plecy do własnych potrzeb, w zakresie od 30 do 70 stopni Celsjusza.

Koszt mat masujących tego typu mieści się w przedziale od kilkuset do nawet 7 tysięcy zł. Mimo, że ceny mogą wydawać się dość wysokie, stanowią one inwestycję we własne zdrowie, a także umożliwiają korzystanie ze relaksacyjnego masażu nawet codziennie. Wizyty w SPA w ogólnym rozrachunku na pewno wyniosą dużo więcej.

Maty kupisz na https://digitalnet.com.pl