Przegląd populanych zabawek interaktywnych dla dziewczynek

Poszukując zabawek na prezent lub kupując zabawki dla naszego szkraba chcielibyśmy, aby zabawki bawiły i uczyły. Często wybieramy zabawki interaktywne, którymi dziecko samo może się bawić, często te zabawki wydają różne dźwięki, śpiwają lub opowiadają wierszyki, do tego są świecące, mogą mieć najróżniejsze faktury i kolory.  Ale które z tych zabawek są najbardziej popularne na rynku? 

Popularność zabawek interaktywnych dla dziewczynek i chłopców

popularne zabawki interaktywne dla dziewczynekNajbardziej popularną zabawką według jednego z portali aukcyjnych jest chodzil pchacz. To zabawka wielofunkcyjna, która jest dostępna w kolorystyce dla chłopców i dla dziewczynek lub uniseks. Pomaga w nauce chodzenia, więc jest odpowiednia dla dzieci, które mają około 12 miesięcy. Inną ciekawą zabawką jest pluszowy szczeniaczek, który uczy alfabetu, kolorów, cyfr i śpiewa piosenki, jest on w niebieskiej kolorystyce, preferowany dla chłopców. Popularne zabawki interaktywne dla dziewczynek to również lalki, które robią jedzą, robią siusiu, płaczą lub  pluszowy szczeniaczek ale w różowej kolorystyce. Inną popularną zabawką jest kostka posiadająca różne przyciski, albo stolik edukacyjny również mający do wyboru wiele różnych ciekawych funkcji zabawy. Smartfon, tablet lub pilot edukacyjny to zabawki naśladujące przedmioty dorosłych, co jest dobra alternatywą, kiedy dziecko sięga na przykład po nasz telefon. Różnego rodzaju sortery to także interesujące zabawki dla małych odkrywców. Tym bardziej że jest ich duży wybór. Dla dziewczynek może to być mówiący garnuszek, dla chłopców samolot lub statek, który uczy rozpoznawać kształty i kolory.

Jest duży wybór zabawek interaktywnych, które możemy wybrać dla naszych pociech. Wybór popularnych zabawek interaktywnych dla dziewczynek jak i dla chłopców jest ogromny i z pewnością dla każdego dziecka znajdzie się coś, co sprawi, że smyk będzie radosny i zadowolony z prezentu.