Sklep z kolcami na gołębie

Mieszkanie, które wynajmuje od jakiegoś czasu jest bardzo przestrzenne. Na początku podobało mi się wizualnie i stwierdziłem, że na pewno się w nim odnajdę. Inne były za nim daleko z tyłu. Jednak po jakimś czasie pojawił się pewien problem.

Polecono mi sklep w którym kupiłem kilka kolców na ptaki 

kolce na gołębiePodczas spędzania czasu na pięknym balkonie odkryłem, że on stał się ulubionym miejscem nie tylko dla ludzi. Miejscowe gołębie uznały, że to także doskonałe miejsce dla nich. Na dodatek pozostawały po nich okropne pozostałości. Nie mogłem ich niczym domyć, ponieważ była to tak silna substancja, która odbarwiała meble. Na szczęście doskonale wiedziałem jak sobie z tym poradzić. Już kilka lat temu miałem podobny problem i sobie z nim poradziłem. Pojechałem do wielkiego sklepu ogrodniczego na terenie mojego miasta. Tam poprosiłem o jakieś skuteczne metody na gołębie. Na początku polecono mi siatki na ptaki. Jednak ja nie miałem najmniejszej ochoty na widok siatki zza balkonu. Ona ograniczała moją przestrzeń i nie byłem z niej bardzo zadowolony. W końcu zdecydowałem się na kolce na gołębie, które równie dobrze odstraszały ptaki. Stwierdziłem, że muszę wziąć ich sporą ilość. Mój balkon był bardzo duży dlatego potrzebowałem większej ilości kolców. Na szczęście ogrodnik w sklepie powiedział mi jak je montować. Okazało się, że to wcale nie jest takie trudne i mogłem sobie z tym poradzić bez żadnego problemu sam. W domu zajęło mi to dosłownie kilka minut.

Cieszyłem się, ponieważ w końcu pozbyłem się tego okropnego problemu. Nie chciałem już więcej ptasich odchodów na swoim balkonie. Na dodatek właściciel mieszkania również wyraził zgodę na tego typu działanie. Stwierdził, że to dobre rozwiązanie i sam polecił mi sklep w którym nabywałem kolce.