Sklepy z pościelą: bohaterowie bajek

 

Jakieś kilka lat temu, gdy na świecie byłam tylko i moje własne potrzeby, wydawało mi się, że nic nie zmieni mojego zdroworozsądkowego podejścia do życia. Niedługo potem poznałam wspaniałego mężczyznę, pobraliśmy się i zaszłam w ciążę. Później wszystko stanęło na głowie, a ja oszalałam ze szczęścia.

Lego: wzory pościeli dla dzieci

pościel lego ninjagoCały mój zdrowy rozsądek zniknął wraz z pierwszymi zakupami dla dziecka. Już wtedy nie kupiłam taniego łóżeczka, ale praktyczne, nie wytrzymałą pościel do niego, ale śliczną. Potem kupowałam podwójnie, gdy nawet nie zachodziła taka potrzeba. Gdy moja słodycz zaczęła mówić, łatwiej jej było wyrażać swoje potrzeby. Pewnego dnia usłyszałam, że Antoś chciałby pościel lego ninjago. To było pierwsze prawdziwe zdanie, które wyrażało jego potrzeby. No może nie powiedział tego idealnie, i wcześniej kiedyś też wspominał o innych potrzebach, ale ta pościel to była potrzeba czysto estetyczna! Mówiąca o guście mojego dziecka. Wcześniej sama musiałam się go domyślać, po tym jakie moje dziecko ogląda bajki. Motyw Lego ninjago często się pojawiał się w naszym domu, więc nie zaskoczył mnie tym pomysłem. Rozczuliło mnie jednak to, że wyraził to sam, że niedługo będzie dorosły, będzie sobie wybierał sam ubranka, które chce nosić… Przystopowałam się w myślach i poszukałam w Internecie pościeli z lego Ninjago. Pamiętam jak koleżanki syn zamarzył o Batmanie Lego, w ogóle tego nie rozumiałam. Teraz wiem, jak ważne jest to dla rodzica. Nawet wzór na pościeli.

Jak każda matka całymi dniami potrafiłam przyglądać się swojemu dziecku i martwić tym, że tak szybko dorasta. Przedszkole, potem szkoła, oczyma wyobraźni widziałam, jak znajduje sobie dziewczynę, a potem buduje swój dom. Cieszyłam się, ale też bardzo chciałam, by pozostał jak najdłużej moim małym synkiem.