Spodnie jeansy damskie

 

Jeśli w cyfrze oznaczającej nasz wiek z przodu pojawiła się dwójka doskonale pamiętamy czasy kiedy jeansy wcale nie były takie modne. W latach 90 królowały bowiem dzwony, które dziś wzbudzają wiele sensacji, a nosić je są w stanie tylko odważne osoby, które nie zwracają uwagi na opinię innych ludzi i śmiało wyrażają swoją osobowość poprzez styl.

Jeansowe rurki damskie

jeansy rurki damskieTak jak dziś spodnie typu dzwony wzbudzają mieszane emocje, takie same odczucia wzbudzały damskie rurki kiedy pojawiały się po raz pierwszy w sklepach. Być może nic w tym dziwnego. O ile dzwony w żaden sposób nie podkreślały nóg i figury osoby, która je nosi, tak z rurkami jest już zupełnie inaczej. Można nawet powiedzieć, że głównym zadaniem tych spodni jest podkreślanie kobiecych kształtów. Dziś już bez problemu kiedy szukamy jeansy rurki damskie znajdziemy je w pierwszym lepszym sklepie, do którego wejdziemy. problem może pojawić się chwile później. Cechą która definiuje rurki jest przede wszystkim mocne opinanie dolnych partii ciała, co za tym idzie możemy mieć problem przy wyborze takich spodnie w momencie, gdy nasze wymiary nie do końca wpisują się w te przyjęte za normę. Wiele z nas bowiem , ma problem czy to z wąską talią i masywnieszymi udami, czy na odwrót. W takich momentach żadna wymiarówka innych sklepów nie pomoże, gdy większość z nich trzyma się określonych wymiarów. W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak użycie do pomocy paska, czy dobrej krawcowej. Pamiętajmy bowiem, że prawdziwy jeans się nie rozciąga.

Rurki jeansowe wiele odmieniły w modzie damskiej. Z szarych myszek w dzwonach, przemieniły je w pewne siebie kobiety. W wielu przypadkach to właśnie strój pozwala poczuć się bardziej kobieco. Podkreślenie zatem swoich krągłości doskonale to robi.