Święta – usługi porządkowe

Święta to czas wytężonej pracy w domu, mieszkaniu itp. Jednak z racji, że prowadzę firmę telekomunikacyjną na rynku lokalnym, nie mam absolutnie czasu na usługi porządkowe w moim domu, nawet w okresie świątecznym.

Usługi porządkowe są potrzebne.

usługi sprzątająceBa! W tym okresie, szczególnie ludziom zależy na szybkim internecie, telefonii bez problemu itp. Nieraz dostaję nawet telefony, że ktoś tam zamówił paczkę na święta, ale nie doszła jeszcze i czy to nie jest czasem wina mojego internetu. Ręce mi opadają, ale musisz tłumaczyć ludziom o co chodzi. Dlatego właśnie stwierdziłem, że nie mogę sobie pozwolić na wolne i wynająłem firmę sprzątającą. Firma ta w swojej ofercie miała mycie okien – które swoją drogą naprawdę wykonane zostało bardzo dobrze. Mieli też sprzątanie klatek schodowych, jednak mnie to nie interesowało, ponieważ mieszkałem w domu. Ogólnie, przyznam się, że od wybudowania chyba nie było w moim domu tak czysto jak po wysprzątaniu przez firmę sprzątającą. Mam co prawda narzeczoną, ale nie chciałem jej obarczać usługi porządkowe Wrocław w całym domu, podczas gdy ja na dobrą sprawę nie zrobiłbym nic. Jej zostawiłem po prostu przygotowanie potraw na wigilię i święta, tym bardziej, że mieli do nas przyjechać moi rodzice z dziadkami na kolację wigilijną. Jednak drugi dzień świąt już my mieliśmy spędzić w podróży i w gościach. Może bym trochę się przejmował tym, gdyby nie to, że wynajęta byłą ochrona do pilnowania mojego domu, oraz miałem 24 godzinny monitoring całego obiektu. Wiadomo, że nie jest to nic, czego nie można by obejść, jednak wiadomo, że lepszy rydz niż nic. Jednak Wrocław to miasto stosunkowo bezpieczne, dlatego ciesze się, że mój dom jest właśnie tam. W Opolu co prawda też jest ostatnio coraz bezpieczniej, jednak ilość włamań, do jakich dochodzi w jednym i w drugim mieście śmiało można porównać i wyciągnąć wniosek, że Wrocław jest miastem dużo bardziej bezpiecznym od właśnie Opola.

Mam nadzieję, że święta, które nadchodzą będą udane, przeminą bez problemu, w rodzinnej atmosferze a przyszły rok będzie jeszcze lepszy od tego, który właśnie się powoli kończy. Usługi porządkowe są potrzebne.