Szukam dla męża porządnych butów zimowych

Mój małżonek wie, że ja uwielbiam robić zakupy przez internet. Nie raz zaskoczyłam go tym jak tanio zakupiłam niektóre produkty i przyznał, że to świetne rozwiązanie. Tym razem poprosił mnie o pomoc w znalezieniu dobrych butów dla niego na zimę.

Znalezienie męskich zimowych butów zajęło mi chwilę

buty zimowe męskieMój mąż sam kupuje odzież czy obuwie, jednak tym razem chciał, bym znalazła dla niego coś porządnego w jakimś sklepie internetowym. Już wiedziałam, który z moich ulubionych sklepów ma buty zimowe męskie i postanowiłam od razu tam zajrzeć. Wcześniej jednak poprosiłam męża, by zmierzył długość stopy. On się upierał, że przecież nosi rozmiar czterdzieści trzy i nie ma po co mierzyć. Ja wiem, że rozmiary nie zawsze są takie same i dla pewności wolę dokładnie zmierzyć i wybrać odpowiednią długość wkładki. Robert dał sobie zmierzyć długość stopy a ja w międzyczasie odpaliłam laptopa. Zakomunikowałam mu, że w ciągu trzydziestu minut znajdę dla niego odpowiednie buty zimowe męskie. Aleksander od razu dodał, że jak tego dokonam to zaprosi mnie dziś na kolację do mojej ulubionej restauracji. Jak widać mąż nie zna moich możliwości, bo w ciągu chwili znalazłam dla niego odpowiednie buty zimowe męskie i sam był zaskoczony, że tak szybko mi poszło. Cena mu odpowiadała, fason również, więc od razu dokończyłam transakcję. Byłam z siebie dumna i z radością przygotowywałam się do wyjścia na obiecaną kolację. Zamówione buty zimowe męskie mają dotrzeć w ciągu dwóch dni roboczych na wskazany adres.

Kiedy dotarła przesyłka to mąż od razu przymierzył buty. Przyznał, że są bardzo wygodne i przede wszystkim ciepłe. Obiecałam już zawsze robić dla niego tego typu zakupy, ponieważ mam na to czas a on przecież jak typowy facet nie lubi chodzić po sklepach.