Szukanie fryzjera dla psa i kota

Bardzo lubię zwierzęta. W domu mam jednego psa i jednego kota. Oba zwierzątka są rasowe. Mają bardzo długą sierść, więc w szczególności muszę o nich dbać. Do tej pory sama skracałam im sierść. Postanowiłam jednak poszukać jakiego specjalistę, gdyż jest to już dla mnie zbyt meczące i zwierzęta są trochę nieposłuszne.

Znalezienie fryzjera dla psa i kota

psi fryzjer toruńPoprosiłam koleżankę z pracy, żeby mi trochę pomogła w poszukiwaniu fryzjera dla zwierząt. Powiedziała mi, że musimy spróbować go znaleźć przez Internet. Wpisałam więc w wyszukiwarkę: psi fryzjer toruń, strzyżenie psów toruń, strzyżenie kotów toruń, fryzjer dla zwierząt toruń, fryzjer dla psów toruń. Okazało się, że w Toruniu jest pełno takich fryzjerów dla zwierząt. Uznałyśmy, że musimy przeczytać opinie na ich temat i na ich podstawie wybierzemy tego właściwego. Niedaleko naszego biura znajduje się jeden z tych fryzjerów i ma naprawdę bardzo dobre opinie w Internecie. Zadzwoniłam tam i zapytałam o wolny termin. Okazało się, że mogę z nimi podjechać już jutro. Poprosiłam koleżankę, by ze mną podjechała. Następnego dnia, zgodnie z ustaleniami zajechałyśmy razem do salonu dla psów i kotów. Ja wzięłam psa, natomiast koleżanka mojego kota. Weszłyśmy do środka. Było tam kilku fryzjerów, z których każdy zajął się jednym zwierzęciem. Jestem pod pełnym wrażeniem strzyżenia. Moje zwierzątka były bardzo spokojne, może to ze strachu, ale na szczęście dały się ostrzyc.

Usługa strzyżenia sierści była bardzo tania, z czego się bardzo ucieszyłam. Będę tutaj częściej zajeżdżać. Myślę, że nie będę już zawracać głowy koleżance i po prostu będę na jedną wizytę jechać z psem, a na drugą z kotem. Moje zwierzęta będą teraz mogły odetchnąć, gdyż jest bardzo upalna pogoda i długa sierść im bardzo przeszkadzała. Teraz tak już nie jest.

Źródło siersciuch.com