Tani ekogorszek w pobliskim sklepie

Moi teściowie przeprowadzili się niedawno do małego domku na wieś. Podobno od zawsze było to ich marzenie żeby na emeryturze zamieszkać w jakimś bardzo spokojnym miejscu. Domek jest bardzo ładny. Po wprowadzeniu się do niego musieli tylko kupić nowy piec bo stary się często psuł.

Teść kupuje dobrej jakości ekogroszek do domu

ekogroszek workowany śląskNowy piec jest bardzo dobry i jest przystosowany do różnego rodzaju opału. W starym piecu bowiem można było palić tylko węglem. W nowym piecu można palić też ekogroszkiem co się bardzo podoba teściowi. Jego zdaniem jest to opcja przede wszystkim bardziej oszczędna a także bardziej przyjazna dla środowiska. Teść od razu gdy kupił nowy piec kupił też ekogroszek workowany śląsk bo on jest podobno najlepszy. Teściowie kupili domek wiosną wiec praktycznie od razu musieli w nim zacząć palić. I są z tego powodu bardzo zadowoleni. Podobno ekogroszek daje szybko ciepło, które do tego utrzymuje się długo. Teściowie przeliczyli ile wychodzi ich mniej więcej taki miesiąc palenia. I nie są to duże koszty. A zanim się przeprowadzili do domku to jednak trochę się tego bali. Jednak ogrzać cały dom to zupełnie coś innego niż ogrzanie mieszkania. Pytałam się teścia gdzie kupuje ten opał. On powiedział mi, że w sumie znalazł jeden sklep gdzie mają najlepsze ceny. I w sumie w tym miejscu kupuje już wiele osób. Praktycznie wszyscy jego sąsiedzi. Bo kto zobaczy jaka jest różnica w cenie na ekogorszoku to na pewno nie wróci już do innych sklepów. A ten opał jest pakowany w worki, które bez problemu można wrzucić do bagażnika i przewieźć do domu.

Także nie jest to żaden problem. I są też mniejsze worki i większe. Chociaż taki jeden większy starcza na naprawdę długo. Teściowa cieszy się, że nie jest też to tak brudna robota jak z normalnym węglem.