Trwała ochrona Twojego macbooka

Niezawodne w pracy i przy projektach laptopy typu macbook wymagają szczególnej ochrony. O zapobieganie przemoczeniu, zabrudzeniu i zniszczeniu drogiego sprzętu należy zadbać szczególnie, chcąc zachować funkcjonalność swoich narzędzi firmowych i prywatnych i nie stracić ważnych, czy poufnych danych.

Etui szyte na miarę

etui macbook pro 13Macbooki zrewolucjonizowały pojęcie o laptopach dostępnych na rynku. Kosztują niemało, bo kilka tysięcy złotych, ale warte są swojej ceny dając urządzenie służące wielu przedsiębiorcom i osobom korzystających z nich w domowym zaciszu. By zapewnić długie lata pracy przy jednoczesnym mobilnym użytkowaniu dobrze zaopatrzyć się w ochraniający go futerał. Wybierając etui macbook pro 13 posiada najwięcej wzorów jako model laptopa, do którego znajdziemy pokrowiec. Do wyboru mamy bardzo wiele modeli etui, od prostych wsuwanych do pancernych skrzynek z poliwęglanu. Najczęstszymi wyborami są zapinane stylowe torby, mające dodatkowe kieszonki na kable zasilające, przybory biurowe i wizytówki dla przedstawicieli firm. Wykonane z materiałów wodoodpornych i niwelujących skutki upadków sprzętu, idealnie dopasowane do wielkości laptopów zapobiegające ich przemieszczaniu się, jak również zapewniających nieporysowanie się obudowy czy ekranu. Personalizowane wstawki czy skóropodobny design etui dodadzą stylu każdemu posiadaczowi. Dostępnych na rynku jest wiele wariantów kolorystycznych i materiałów użytych do wykończenia case’ów.  

W trosce o bezpieczeństwo macbooków dobre jakościowo pokrowce gwarantują ich użytkownikom spokój i pewność, że nawet w ulewny dzień ani kropla wody nie dostanie się przez wodoodporne powłoki warstw ochronnych w jakie są wyposażone, jak również żaden wylany napój nie uszkodzi naszego narzędzia multimedialnego.