Tulipanowa sukienka damska, wkracza w świat mody

Jakiś czas temu odbyłam z moją dobrą koleżanką poważną rozmowę na temat tego, jaki rodzaj sukienki jest właściwie najlepszy i dlaczego. Każda z nas miała swoje typy i upodobania, ponieważ każda z nas ma inny rodzaj sylwetki. W moim przypadku zaznaczone są konkretnie wszystkie kształty, ponieważ mam figurę klepsydry, a ona… No cóż, ona nie. Ciężko więc nam było dojść do porozumienia. Ale trzy filiżanki herbaty i dwa kawałki ciasta później, doszłyśmy do pewnych wniosków.

Tulipan inspiracją dla modnej damskiej sukienki

modne sukienki damskie tulipanPrzypomniałyśmy sobie sytuację, która w tamtym czasie wydała nam się strasznie niezręczna. Nieświadomie przyszłyśmy na wielkie przyjęcie w dwóch takich samych sukienkach koktajlowych. Zgroza dla każdej kobiety. Traktowałyśmy to wręcz jako zły omen, który będzie od teraz miał wpływ na resztę wieczoru. Nasi panowie za to nie przejęli się tym wcale. Mimo, że jesteśmy koleżankami i z czasem jakoś się z tym pogodziłyśmy, wtedy byłyśmy tylko rozczarowane tym, że nie mogłyśmy się wyróżnić. Stawały się wtedy modne sukienki damskie tulipan. Zakładając ją, wyobrażałam sobie jakie wrażenie zrobię na zebranych w sukience, która mimo tego, że nie jest do końca dopasowana, to jednak pięknie podkreśla atrybuty mojej figury, kamuflując jej minimalne skazy. I rzeczywiście zachwyty były. Ale w kierunku mojej koleżanki również skierowano wiele komplementów. I to nie bez przyczyny. Sukienka leżała świetnie na jej płaskim brzuchu, a także stwarzała złudzenie optyczne tego, że biodra pod nią są bardziej kobiece.. Również mniej lub bardziej odsłonięty dekolt, czy plecy, odpowiednio dobrana kolorystyka owego tulipana jest w stanie zdziałać cuda. Nie dziwię się wcale, że ten rodzaj sukienki, stał się tak szybko rozchwytywany.

Nasz podwieczorek okazał się obfitujący w trafne i wyczerpujące wnioski. Nabrałyśmy nowego spojrzenia, a co najważniejsze: doszłyśmy do porozumienia w palącej kwestii zarówno dla nas, jak i każdej kobiety: sukienki idealnej. Usatysfakcjonowane rozeszłyśmy się do domów. Jednak obawiam się, że kilka naszych kolejnych spotkań zaowocuje dyskusją na temat najlepszej diety.