Udane wesele w Markach

 

Każda para, która bardzo dobrze się ze sobą i dogaduje oraz ma silne więzi pomiędzy sobą, marzy o weselu. Jest to duża uroczystość, którą się organizuje wtedy gdy jesteśmy pewni, że chcemy być z naszym partnerem na zawsze. Tak było właśnie w przypadku moich przyjaciół, którzy mieszkają w Markach.

Przyjęcie weselne – niezapomniane atrakcje

wesele markiW tym weselu uczestniczyli goście, a więc rodzina i przyjaciele nowożeńców. Wszyscy świetnie się bawili i ucztowali hucznie w tej biesiadzie. W rytm muzyki wszyscy tańczyli.  W tym weselu bardzo ważną role spełniał wedding planer, czyli postać, która została wynajęta przez parę młodą. Była ona odpowiedzialna za całą zabawę i nastrój panujący wokół, ażeby nikt na sali się nie nudził. Wesele to było wspaniałe, nie ma co się dziwić, bo w końcu była to rewelacyjna okazja do świętowania. Moi przyjaciele na dzień ślubu wybrali miesiąc letni. Na szczęście tego dnia nie było aż tak gorąco, ale nawet gdyby było, klimatyzacja zrobiłaby swoje. Organizując takie wesele Marki oferują sale komfortowe oraz przestronne. To niesamowite wydarzenie było czymś wielkim dla pary młodej. Widać było na ich twarzy uśmiech i szczęście, a także wzruszenie. Nie ma co się dziwić, kochający się partnerzy odczuwają wtedy wielką radość i szczęście gdy to oni sami się pobierają. Goście i przyjaciele składali im życzenia oraz podarunki. Jest to bardzo miły gest. Można ująć, że ta cała ceremonia była jednym, wielkim świętem. A salę zdobiły piękne krzesła, ładnie udekorowane stoły, stoliki dobrze dobrane oświetlenie. Powitanie pary młodej na weselu zaczęło się od toastu za parę młodą. Później był obiad, a potem rozpoczęły się tańce.

Młoda para wynajęła zespół muzyczny, który zagrał im na weselu wzruszającą melodię do pierwszego tańca. Spośród innych atrakcji, nigdy nie zapomnę pysznego tortu oraz zabaw organizowanych przez wodzireja. Było to naprawdę udane wesele!