Układana kostka brukowa przez maszynę

 

Kilka lat temu, a dokładniej rzecz ujmując będzie to mniej więcej siedem do ośmiu lat temu otworzyłam całkiem nową firmę. Zmusiłam nie do tego sytuacja ekonomiczna. Wtedy też postanowiłam, że zajmę się układaniem kostki brukowej w domach prywatnych jednorodzinnych, ale też w przeróżnych firmach. Kostka brukowa były w gronie moich zainteresowań od bardzo dawna.

Jak układać maszyną kostkę brukową?

układanie kostki brukowej maszynaDlaczego postanowiłam układać kostkę brukową? Otóż jak już wspomniano wcześniej zmusiłam mnie do tego sytuacja. Na owy czas datowany jest bowiem bardzo duży kryzys ekonomiczny, który miał miejsce na całym świecie, a rozpoczął się on w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Wielki kryzys ekonomiczny został spowodowany przez bardzo duży krach na giełdzie papierów wartościowych. Przełożył się on na daleko rozumiany rynek pracy. I tak zakład w którym pracowałam musiał zostać zlikwidowany, a ja zostałam zmuszona do poszukania sobie całkiem nowej pracy. Postanowiłam wtedy założyć firmę zajmującą się układaniem kostki brukowej. Na początku zatrudniałam bardzo dużo pracowników – było kilka ekip, które pracowały na różnych budowach. Aktualnie zakupiłam nowoczesną maszynę do układania kostki brukowej. Każdorazowo układanie kostki brukowej maszyna wykonuje kilkukrotnie razy szybciej niż cała ekipa układająca. Co ważne, maszyn również zmniejsza kosztu pracy, ponieważ można zatrudnić dużo mniej pracowników. Wystarczy jeden pracownik, który będzie obsługiwał maszynę.

Zakupiona maszyna do układania kostki brukowej przyspieszyła naszą pracę kilkukrotnie. Dzięki niej zminimalizowaliśmy koszty przy pracy. Co ważne, takie maszyny mają bardzo długą gwarancję trwa ona kila lat, nawet do dziecięciu lat. W trakcie trwania gwarancji dostępny jest bezpłatny serwis.