Usunięcie zębów przez chirurgię szczękową

Mieszkam w Toruniu i od pewnego czasu pojawiły się problemy z moimi zębami mądrości. Ich wyrastanie sprawia mi wiele bólu, ponieważ ten proces z reguły przebiega dosyć boleśnie. Właśnie dlatego zmuszony byłem udać się do chirurga szczękowego.

Usunięte zęby mądrości przez chirurga szczękowego

chirurgia szczękowa toruńNa początku, nie za bardzo wiedziałem do kogo mogę się udać, ponieważ nie znam tutejszych chirurgów. Zdecydowałem się napisać w tej kwestii do mojego znajomego, ponieważ przypomniałem sobie, że on również miał taki sam problem dwa lata temu. Polecił mi pewnego chirurga, który przeprowadził zabieg usuwania zębów mądrości bezboleśnie i bez żadnych powikłań. Zdecydowałem się na to, ponieważ ważną rzeczą jest dla mnie chirurgia szczękowa Toruń posiada wielu chirurgów, ale jak w każdym przypadku, najlepiej jest wybrać tego najlepszego tudzież sprawdzonego. Po umówieniu się na wieczorną wizytę, gdyż tylko wieczorem mam czas, wybrałem się na umówione spotkanie. Chirurg po zrobieniu kilku zdjęć i uspokojeniu mnie, wstrzyknął mi znieczulenie. Nie spodziewałem się, że tego typu zabieg, który wydaje się dosyć bolesny, za pomocą kilku dawek znieczulenia jest praktycznie nieodczuwalny. Oczywiście, słyszymy i czujemy, że coś się dzieje z naszymi zębami, aczkolwiek w żaden sposób nie jest to bolesne doświadczenie. Po kilkunastu minutach lub kilkudziesięciu, zęby były całkowicie usunięte. Po przeprowadzeniu usuwania zębów, chirurg założył mi szwy.

Po powrocie do domu, musiałem zażywać środki przeciwbólowe, ponieważ mimo wszystko, jest to dosyć poważny zabieg, więc gdy znieczulenie przestanie działać, odczuwamy dosyć nieprzyjemny ból. Natomiast, po kilku dniach wszystko wróciło do normy, opuchlizna zeszła, a po tygodniu czasu mogłem pozbyć się szwów. Jestem bardzo zadowolony z tego zabiegu.