W hotelach w Wiśle przenocujemy naprawdę niedrogo

 

Dlaczego warto wybrać się na urlop do położonej w Beskidach Śląskich malowniczej Wisły? Z prostego powodu – tam jest naprawdę pięknie. W Wiśle jest dosłownie wszystko, co tylko jest potrzebne do spędzenia udanego urlopu. I co więcej – można tam pojechać i zimą i latem. To miasteczko żyje turystyką i to widać tam na każdym kroku. W dodatku stale rozwija się tam infrastruktura hotelowa.

Niedrogi nocleg znajdziemy w każdym hotelu

wisła - niedrogie noclegi w hotelachWraz z rozrastającą się w Wiśle infrastrukturą noclegową rośnie również konkurencyjność, a to przekłada się na niższe ceny noclegów. Dotyczy się to każdego rodzaju noclegów – zarówno hotelu jak i kwater prywatnych. Rywalizację cenową najmocniej da się zauważyć w tamtejszych hotelach, gdzie ceny spadły w ciągu ostatniego roku o ponad dwadzieścia procent. To chyba największa zaleta, jaką ma Wisła – niedrogie noclegi w hotelach znajdziemy dosłownie w każdej części tego miasteczka. Bo trzeba wiedzieć, że Wisła nie jest wcale taka mała i ma kilka dzielnic. Najpopularniejsza jest Malinka, w której znajduje się skocznia narciarska. Przy okazji zawodów, które są na niej organizowane, do Wisły zjeżdżają tysiące turystów i wtedy w hotelach trudno o jakiekolwiek wolne miejsca. Poza weekendem ze skokami wolne miejsca w hotelach znajdziemy zawsze – nie ma z tym najmniejszego kłopotu. Kilka tysięcy miejsc noclegowych w tym mieście wystarczy w zupełności dla wszystkich.

Do Wisły można przyjechać na weekend lub na dłuższy urlop. Można ją odwiedzić zimą i latem. Zawsze znajdziemy miejsce w hotelu i to w dodatku za fajne pieniądze. Niedrogo przenocujemy jak i pojemy w restauracjach. Wisła jest nastawiona na turystykę i dlatego w tej miejscowości bez przerwy organizowane są jakieś atrakcje dla turystów. No i oczywiście raz w roku jest weekend ze skokami.

Źródło http://hotelpodium.pl